Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért olyan dús a hajam?

Eve5 kérdése:

Miért olyan dús a hajam?

Figyelt kérdés
A hajam, régebben, nagyon sokat volt vágatva fiú fejre. És már nagyon dús. Mindig kell ritkitani. Valami sampon vagy balsam? Rá hogy ritkuljon. Jól jönne. Előre is köszi.
2016. ápr. 18. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:

a sampon és a balzsam* dúsítja, nem ritkítja.


Próbáld meg sűrűbben vágatni.

2016. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. ápr. 18. 16:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Ajj az enyém meg vékonyszálú,egyenes és semmi tartása nincs...én mit csináljak?semmi nem vált be nekem :D

Amúgy ha vasalod árt,de kevésbé fog dúsnak tűnni..szerintem használj valami haj olajokat

2016. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szinte mindég ami után meg fürdők, ki kell vasaljam. Tehát ez minden 3 dik nap meg történik.:)) cserélünk hajat? :D
2016. ápr. 18. 19:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ami azt illeti csinálhatnánk egy olyat,hogy dobsz pár hajszálat nekem :D

amúgy szerintem próbáld ki ,hogyha kiengedve szoktad inkább hordani,milyen ha nem fésülöd ki...pár ismerősömnek bevált xd vagy ha behajhabozod és jól lefésülöd esetleg?:D

2016. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hajbah 😍 ez bevált. Köszi
2016. ápr. 19. 13:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Későre is,de örülök :D
2016. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!