Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nálatok is van olyan, h...

Nálatok is van olyan, h állandóan csak ti kezdeményeztek pl. beszélgetést?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
van, avagy volt, mert mostanság nem igen szoktam kezdeményezni semmit, amihez nem fűződik anyagi érdekem!
2016. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában én érdeklődőbb vagyok, mint a beszélgetőtársaim... Kezdeményezni csak ritkán szoktam.
2016. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van bizony. A macskáim sosem kezdeményeznek!
2016. ápr. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van.


Megfigyelted már az udvariassági blokkot? Van egy időhatár. Írsz valakinek levelet. Nem válaszol, nem válaszol, és aztán kiderül, hogy sűrűn eszébe jutott, azt is megfogalmazta, mit akar írni, de úgy érezte, ennyi idő elteltével már tahóság lenne írni, és udvariasságból inkább egyáltalán nem válaszolt.

2016. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"Megfigyelted már az udvariassági blokkot?2



sztem inkább az van, h nem is akar válaszolni. aki akar, megteszi rögtön. aki "halogatja" azt nem érdekli igazán a dolog, h válaszoljon. az idő múlásával meg egyre kevesebb az esély a válaszra.

2016. ápr. 20. 21:54
 6/7 csatrad ***** válasza:
irigylem azokat akik nem kezdemenyeznek, mert annyira bele tudnak merulni valamibe. en meg megorulok ha egy percig nem duruzsol egy podcast a fejembe.
2017. márc. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előfordul.
2017. márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!