Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy férfi...

Mit tegyek, ha egy férfi elkéri a telefonszámom, de én nem akarom neki megmondani?

Figyelt kérdés
Egy férfi elkérte a telefonszámom (neten). Akivel elég jóban vagyok.. De én nem akarom neki megírni.. Mit írjak neki,hogy ne bántsam meg, és hogy érthető legyen?

2016. ápr. 22. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

- nem tudod a számodat

- már kikapcsolták a vonalat

- csak vicceltél, nincs is telefonod

2016. ápr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt mondod neki h titok.
2016. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Erre nincs jó kimagyarázó szöveg, szinte mindenkinek van mobilja. Ha hazudni akarsz, az nem fog a kapcsolatnak jót tenni, és nem is hihető semmilyen kifogás, hogy miért nincs mobilod (főleg akkor ha olyan formában is beszélgettek, amihez mobilt használsz, és tudja).


Jobb, ha az igazat mondod, bármilyen nemleges válasz szarul fog neki esni valamennyire, márpedig ha nem akarod megadni, akkor az csak nemleges válasszal jár.

2016. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak hát nagyon tetszem neki, meg ő is nekem.. ://
2016. ápr. 22. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!