Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik éjszaka láttam az...

Az egyik éjszaka láttam az égen egy rakéta-féle repülő akármit. Mi lehetett az? (Részletek a leírásban. )

Figyelt kérdés

Először azthittem, hogy egy repülő, mert úgy villogott, mint egy repülő, de egy repülőhöz ez túl gyors volt. Ezért hittem azt, hogy egy rakéta. De az sem valószínű, hogy rakéta, mert a mi környékünkön nem nagyon lődöznek fel rakétát a semmibe. (Legalább Magyarországon nem.) Szóval ez is kilőve. Hullócsillagnak meg túl lassú volt.

Ui.: Azért magyaráztam ki ennyire, hogy ne nézzetek annyira hülyének. És bocsi a szövegben előforduló helyesírási hibákért. :)



#rejtély #világűr #paranormális esemény
2016. ápr. 22. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mégiscsak repülő volt.


Ha épp ereszkednek, vagy emelkednek, akkor gyorsabbnak látod őket, mert közelebb vannak.


Sok ilyet láttam már, mert sokszor utaztam este a semmiben (autópálya). :)

2016. ápr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még úgy is lehetséges, hogy repülő volt, hogy mi ugye Ajkán lakunk, és a legközelebbi repülőtér Pápán van?
2016. ápr. 23. 10:29
 3/4 anonim ***** válasza:
igen, léteznek modell repülők, magánrepülők, stb stb.
2016. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tomee'd'ganjaman ***** válasza:
2017. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!