Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni zongorázni? Tudok kottát olvasni

Figyelt kérdés
Furulyáztam, fuvoláztam és gitároztam de az nem megy. Zongorazni szeretnek 12 eves vagyok. Tudok kozpttátol olvasni, idén végeztem volna a szolfezzsal de abbahagytam. Mennyi ido alatt tudnek eljatszani elvezhetoen egy darabot ami nem tul rovid. Koszi elore is az ertelmes valaszokat.

2016. ápr. 23. 21:28
 1/8 A kérdező kommentje:

Kottából*

Bocsanat:)

2016. ápr. 24. 08:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ,hogy mennyire vennéd komolyan és,hogy mennyit gyakorolnál. Egyedül vagy tanár segítségével szeretnél megtanulni? Ha egyedül vágsz neki,akkor nézegess videókat,amiben lépésről lépésre elmutogatják,hogy mit hogyan csinálj. Ha tanárhoz mész,ő úgyis segíteni fog és olyan darabot fog keresni ami a szintednek megfelelő. Egyébként nagy előny,ha tudsz kottát olvasni,de ne hidd azt,hogy leülsz és egyből menni fog egy hosszabb darab. Itt is vannak lépcsőfokok,amiket meg kell ugrani,nem lehet egyből 5 perces műveket lenyomni. Sok szerencsét. :)
2016. ápr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszonom, amugy tanarral
2016. ápr. 24. 13:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát gondolkodj rajta szerintem,hogy érdemes lesz -e elkezdeni. Én már elsős korom óta zongorázok,de már olyan szinten utálom,hogy nem igaz. De,ha akarod tanulj és gyakorlás kérdése az idő.
2016. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Es azt megkerdezhetem higy miert utalod? Amugy nehez? Sok doglot kell tudni es sok dologra kell figyelni egyszerre? Koszi
2016. ápr. 25. 13:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Kicsit sem nehéz, max az elején amikor nem tudod,hogy mi mit jelent. Ha akarnék zongorázni kb 1 óra alatt megtanulnék 1 darabot. Egyszerűen azért,mert kényszerítik. Neked sokkal jobb,hogy akkor kezded amikor akarod és akkor hagyod abba amikor akarod.
2016. ápr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:)
2016. ápr. 26. 17:28
 8/8 anonim válasza:
Mi az, hogy kicsit sem nehéz? Nem tudom milyen szinten van a hozzàszòlò, de igen is nehéz! Én 22 éves làny vagyok. Tudni kell ròlam, hogy világ életemben szorgalmas és jò tanulò voltam. Az idegennyelveket is hamar megtanultam. Körülbelül fél éve zongoràzok és minden nap gyakorlok. Hetente jàrok tanàrhoz és nagyon nehéz. A zongora az a hangszer ami az elején könnyü aztàn pedig egyre nehezebb és nehezebb. Nyugi, nem akarlak eltàntorítani csak mondom, hogy tényleg csak az tud megtanulni aki igazàn akarja, mert RENGETEG TÜRELEM kell hozzà. Kezd el nyugodtan 😊
2016. jún. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!