Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk titeket zavar ha egy...

Fiúk titeket zavar ha egy lány vagdossa magát?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 24. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, amíg nem barátom/rokonom. Az idiótákat ugyanis ki nem állom, márpedig aki ennyit tud, az idióta.
2016. ápr. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Engem csak az zavar, hogy nem hosszába teszi.
2016. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez egy elmebetegség, szóval zavar.

Annyira, hogy a gyógyításon kívül semmit sem szeretnék vele kezdeni.

2016. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rolad van szó? Szolj mert tudnak segiteni sokan oregebben ralatnak a problemaid ez egy figyelem felhivas de a legjobban avval tudod felhivni a figyelmet nem azzal hogy bantod vagy elnyomod magad hanem ha onmagad vagy a csaladod meg ha nem hagy akkor baratkozz olyanokkal akiken latod hogy szivesen segitenenek
2016. ápr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megerdemled a szeretetet hidd el egyszer talalsz majd valami fiut akivel szeretni fogjatok egymast mert biztos vagyok benne de szeresd magad mert ő is szomorú lenne hogy bantod azt akit szeret
2016. ápr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem, nagyon nem kellene zavarja, sőt, ha a lány fontos számára és szereti, akkor segíteni fog, vagy legalább megpróbálja. Nekem két fiúbarátom van (lány vagyok) és amikor észrevették a vágásokat, aggódóak és figyelmesek voltak, egyikük pedig határozottan meg is kért, inkább hívjam fel vagy írjak neki, nem számít, mikor vagy hol, csak ne tegyem ezt magammal.

De ha nagyon mélyek és feltűnőek és egyáltalán nem javul a helyzet, akkor szerintem jobb felkeresni valakit, egy pszichológust vagy pszichiátert, mert nem feltétlenül kell ezen egyedül túlvergődni, belefulladni.

2016. ápr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jó fodrász akkor nem. De ha rossz akkor zavarna.
2016. ápr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is vagdosnám. Kifelé...
2016. ápr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!