Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen munkakört/gyakorlatot...

Milyen munkakört/gyakorlatot érdemes keresnem repülőgépek körül közgazdasági végzettséggel?

Figyelt kérdés
Nagyon régen lenyűgöznek a repülőgépek, a repüléstől bár félek, de a gépek közelében lenni imádok. Szeretnék olyan közel dolgozni mellettük amilyen közel csak lehet. A kérdésem az, hogy van e erre lehetőségem és ha igen milyen munkakört keressek ami közelebb visz hozzájuk? Fizetés időbeosztás nem érdekes. A válaszokat előre is köszönöm

2016. ápr. 26. 05:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezd a légifolyosók söprögetésével.
2016. ápr. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem :/
2016. ápr. 26. 19:38
 3/3 anonim válasza:
A Reptérre sokszor keresnek -igaz a földi kiszolgálába- embereket. Biztonsági ellenőr, utas koordinátor. Én is jelentkeztem. Megvolt a Felvételi. Most az eredményt várom. Igaz a földön vagy. De nagyon más kezdeti lépcsőfokot nem tudok. Talán ha már bent van az ember, kicsit jobban megismerik, lehet valami közelebbit pályázni.
2016. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!