Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valóban léteznek szellemek?

Valóban léteznek szellemek?

Figyelt kérdés
Tegyünk pontot a végére. Tegnap mikor kint végeztem a házimunkával és beléptem az ajtón a teraszon ment a tv, gondoltam magamba édesanyám tv-zik csak elment a konyhába valamiért, mikor becsuktam az ajtót, a tv magától kikapcsolt. Bementem és megkérdeztem édesanyámtól, hogy ő kapcsolta-e be a tv-t. Azt mondta nem. Ma pedig a gáztűzhely mellett álltam és elkezdett magától pattogni a tűzkő. Nem rég elhunyt édesapám egyik rokona, akit édesanyám nem igen kedvelt. Édesanyám szerint ő áll az egész mögött viszont ahogyan ő úgy én sem tudok konkrétumokat mondani. Viszont nem rég történt édesanyámmal egy tragédia, mikor hozta le a ruhákat a padlásról, nem sok hónappal az után, hogy meghalt a rokonunk. Leesett a lépcsőn lefele, viszont furcsa dolgot érzett mintha meglökték volna. Lehet betegnek hangzik a sztori, de szeretnék a végére járni.

2016. ápr. 27. 18:00
 1/3 anonim válasza:
54%

Én apszulut elszimen amit mondasz

Velem is szoktak furcsa dolgok történni

Az a lényeg, hogy nem kell vele foglalkozni és akkor magától elmúlik

Igen szerintem léteznek szellemek, de ezt mindenki máshogy gondolja

2016. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 vázsonyi barnabás válasza:
Én is hiszek neked mert az egyik osztálytársam azt mondta hogy kiskorában látta a déd papáját es engem is izgat hogy most letezik-e szellem vagy nem.
2016. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szóval

Szellemek léteznek

És velem is egyik nap volt olyan hogy elestem csak úgy és nem is a saját labomban meg nem is volt előttem semmi és olyan volt mintha meglöktek volna aztán este pedig bocsánatot kért (egyébként médium vagyok) mármint ez egy szellem volt és megsimogatta a fejem amúgy a szellemet nem láttam

Szóval lehet hogy a ti házatokban is szellemek járnak ha igen akkor a lényeg az hogy ne féljetek mert ha van rossz szellem köztük akkor azok a félelemmel táplálkoznak

És a tv-vel pedig valószínűleg a figyelmet szeretné magára vonni

De a lényeg hogy ne féljetek

2016. aug. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!