Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy azért...

Mit szóltok ahhoz, hogy azért nem kapok a munkahelyemen fizetésemelést, mert nincs gyerekem és úgy sincs kit eltartanom? Ezzel magyarázták meg, amikor már több év után megkérdeztem

Figyelt kérdés
2016. ápr. 29. 07:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint ez csak egy nagyon hülye kifogás! Attól még hogy nincs gyereked, kaphatnál több pénzt! Nem is értem hogy hivatkozhatnak erre..
2016. ápr. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet mit hozzáfűzni, én ott helyben mondtam volna, hogy tudtommal a munkabér a munkám ellenértéke, nem szociális juttatás, de ezzel utólag nem lehet előállni.
2016. ápr. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Közöld a főnökkel, hogy akkor visszaveszel a munkatempóból, mert neked sincs kedved más gyerekeit eltartani.
2016. ápr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi meg azt kaptuk válaszként, hogy a vezetőség nincs megelégedve velünk. Pedig összelapátoltunk nekik 2 milliárd forint profitot 2015ös évre.
2016. ápr. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ElekTamás88 válasza:

Üdv a klubban!

Az előző munkahelyemet én is emiatt hagytam ott. Én a pozíciómhoz járó bérminimumot sem kaptam meg, csak szóbeli dicséreteket, amiből nem tudtam profitálni évek alatt sem. Ja és leszámoláskor akart adni a manager egy fizetésemelést, hogy maradjak..hát kössz nem! -.-"

A jelenlegi munkahelyemen is egy picit hasonló a tényállás, imádom amikor 3 év alatt, össze-vissza dicsérnek, a fizetésemeléskor kiemeleik, hogy senki sem kapott ilyen magas fizetésemelést. Majd jön egy kis taknyos 0 tapasztalattal, és ugyan annyi az alapja, mint nekem...kösssz főnök!

Egyébként meg én úgy gondolom, hogy pont ilyenkor tudnánk félre tenni, hogy gyereket vállaljunk. Jobb szeretem, ha van egy kis félretett pénz, és úgy jöhetne a baba. :-)

2016. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!