Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Heves megyében megbízható...

Manócska1 kérdése:

Heves megyében megbízható halottlátót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
heves megye,megbízható,halottlátó

2016. ápr. 29. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

A világ összes halottlátója megbízható, nem csak a hevesi. Teljesen bizonyos lehetsz benne, hogy át fog verni. Halottlátó a proszektúrán van, máshol, másfajta csak végtelenül ostoba emberek fejében.

A te halottlátódat szélhámosnak nevezik, s ha pénzt is kér, akkor bűnözőnek.

2016. máj. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem még nem,de anyukámnak és nagymamámnak már jósolt halottlátó és sok igaz dolgot mondott. sajnos már nem él. a Putnoki halottlátó nőről van szó. szóval nem mind szélhámos
2016. máj. 17. 11:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Manó, a halottlátó nem jósol, hanem 'látja a halottakat'.


Ezekszerint a ti halottlátótok ilyen fullextrás dolog lehetett :D

Egyébként valóban nem létezik halottlátó, tudom, hogy mivel hiszel benne ezért nem fogadod el, hogy MINDEGYIK hazudik, ezért azt javaslom, ha mindenképpen hinni akarsz bennük, akkor tök mindegy, hogy melyiket választod, mert mindegyik ugyan annyira segítőkész lesz.

2016. máj. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is látom a halottakat, persze mielőtt eltemetik őket, mert olyan mélyre nem látok le
2016. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!