Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az egyik osztálytársamat...

Az egyik osztálytársamat bántalmazzák a fiúk mit tehetnék? Többi lent

Figyelt kérdés
Rosszul érzem magam hogy eddig nem vettem észre de ez a másik csoportban van...Eddig csak annyit vettem észre hogy úgy a "nyomik" közé tartozik és hogy a fiúk lökdösik de nem zavart mert a fiúk mindenkit lökdöstek...Tudni kell ehhez hogy a mi osztályunk nagyon klikkesedett vannak a menők az átlagosak (én ide tartozom)és úgy kb 3 kitaszított az egyikkel jóba vagyok nem érdekel nagyon hogy a többiek mit gondolnak emiatt. Na de ma eldurvult a helyzet 3 fiú (a "menő"egoiásták)fellökték azt a bizonyos másik fiút aki beverte a fejét a padba aztán húzták őt a földön én nem voltam ott és abban a csoportban csak menők vannak kivéve az egyik barátnőm ő szólt is nekik de nem foglalkoztak vele.Aztán a többi lány szólt ofőnek miután ez megtörtént de a fiúk nem ÉRTETTÉK miért BAJ ! Ofő ekkor kiment és hozott papírt és leíratta mindenkivel mi történt.Én megszeretném védeni őt de másik csoportban vagyunk és amikor együtt van óránk még nem tapasztaltam ilyet gondolom tudják hogy a mi csoportunk már szólna...A menő lányok meg persze nem védenek meg egy "nyomit" a barátnőm meg egyedül nem tud semmit tenni...Egyszerűen nem tudom hogy nem gondolnak bele mi történhetett volna ha a halántékánál üti be a fejét és a szemük előtt a kezük által hal meg ??!! Vagy hogy ők hogy éreznének ha velük tennék ezt eddig is utáltam őket de most még jobban .Legszívesebben visszaadnám nekik amit ők csináltak vele de nem süllyedek le az ő szintjükre.Ez egy elit gimi féleség mégsem szigorúak a tanárok a nagy dolgokon inkább átugranak a kicsikért meg szaktanári figyelmeztetőt adnak.Amúgy 7. es vagyok .

2016. ápr. 29. 21:22
 1/4 anonim válasza:
szia hát én a helyedben kiosztanám a fiúkat de jó alaposan hogy mit képzelnek magukról.. szánalmas.. sajna nem tudom mennyire vagy kemény csaj és 9.-es vagyok én elég rendesen megnevelem az embereket ha úgy viselkednek vagy leordítom őket vagy kioktatom őket vagy kiosztok pár nyakast.. nem azt mondom hogy verekedj,de én beszélnék velük kicsit szálljanak magukba.
2016. ápr. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajna nálunk ez nem működik őket nem érdeklik hogy mások mit mondanak igazából nincsenek is barátaik csak a "menőséghez" kellenek kapcsolatok kb Valahogy már annyira egoisták hogy amit magukról gondolnak a többi emberrel is elhitetik. :(
2016. ápr. 30. 09:46
 3/4 anonim válasza:
Oké a korábbi osztályomban is hasonló helyzet volt, csak ott nem testileg, hanem csak lelkileg bántalmazták/tuk egymást. Igazából ez ellen nem lehet semmit sem tenni. Én az elején megpróbálnám elmsgyarázni nekik, hogy evvel akár embert is ölhetnek meg stb... De ha nem értik meg, akkor külső segítség kell. A szülők nem a legjobb választás, mert utána lehet, hogy jobban bántalmaznák a lányt és mivel a tanárok nem tudnak nagyon semmit sem csinálni én rendőrhöz fordulnék, vagy iskolát.
2016. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
váltanék
2016. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!