Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történt azzal a gyulai...

Mi történt azzal a gyulai lánnyal, akivel Sebestyén Balázs, "a tahó" megalázóan bánt a testalkata miatt a hírhedt videóban?

Figyelt kérdés
Lehet tudni az említett lányról valamit? Nem nyilatkozott azóta ez ügyben? Ki ő ma, mi van vele?

2016. ápr. 30. 00:42
 1/3 anonim válasza:
100%

Ez egy nagyon jó kérdés. Ezen én is sokat gondolkodom. És azon is, hogy miért mondja azt Balázs, hogy ez a tette jóvátehetetlen. Arra nem gondolt, hogy keresse fel a lányt és kérjen bocsánatot tőle nyílvánosan? Szerintem így lenne a korrekt. Ennek a videónak jelen pillanatban is folyamatosan nő a nézettsége. És sokszor kérdezik is Balázst erről az esetről, interjúkban. Tehát nagyon is trending topic még az ügy. Éppen ezért biztos sok ember kíváncsi arra, hogy mi van a lánnyal napjainkban.


Miért nem keresik fel a Morning Show profi szerkesztői? Legalább egy telefonos beszélgetést lehetne ejteni vele a rádióban. Így Balázsnak is lehetősége adódna bocsánatot kérni tőle.

2016. ápr. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
20 év után elég hiteltelen lenne a bocsánatkérés.
2016. máj. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Abban az időben elég tahó volt. Nekem az is megfordult a fejemben hogy azért volt ilyen a modora, mert "valamit" kompenzálni szeretett volna.
2021. jan. 31. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!