Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kiesett a kedvenc csapatom az...

Kiesett a kedvenc csapatom az NB1-ből, és nagyon depressziós lettem, leszek még valaha boldog?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 30. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A pokol lángjában égsz ,innen már nincs kiút
2016. ápr. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még az ördög is megjelent. Csak jelzem, hogy megérkezett a fazék.
2016. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy levelet a királynak. Szerintem már amúgy is fontolgatja, hogy utasítja az MLSZ-t, hogy növeljék az NB I létszámát.
2016. máj. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor van még esély, hogy jövőre is NB1-ben játszon a csapat?
2016. máj. 1. 10:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze, és még akár az is lehet, hogy amilyen nagyszerű akadémia, egy saját játékosuk is lesz. Persze nem valószínű, de lehetséges. Elvégre annyi pénzt kapnak tőlem, ennyiből simán kinevelhetnek egy játékost. Talán. Persze valószínű, hogy az az egy vagy a viktornak, vagy a lőrincnek a fia/szomszédja/rokona lesz, de hát kit érdekel. Legalább királkyi vér is csörgedezik majd az Akadémia labdarúgóinak ereiben!
2016. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tök jó!:) BAJNOKCSAPAT!!!!
2016. máj. 1. 18:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, majd a megye egyben. Talán. Csak pár további milliárd kérdése...
2016. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem tudom, hogy vagy vele, de ez szerintem kicsit wtf kérdés volt. Attól hogy a kedvenc csapatod kiesik, még normális esetben nem leszel depressziós. Lehet egy kicsit ki kéne kapcsolni azt a k+ TV-t és körbenézni a világban, nem otthon poshadni egész nap. Úgy írtad le mintha ezt a te hibádnak tudnád be, viszont ez valószínűleg a csapat ügyetlenségét jelzi. Pár év gyakorlás a való életben rájuk is, még rád is rád férne.
2019. márc. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!