Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem nő a mellem?

Miért nem nő a mellem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, még nem menstruálok, de akkor is nagyon zavar a pici mellem. Minden osztálytársamnak nagy, melltartót hordanak, és ez így nekem tök rossz érzés. Már 11 éves korom óta ekkora és attól félek, hogy nem nő már tovább... Igazából csak a bimbóm dudorodik ki és nagyjából ennyi... Anyám sose volt nagymellű, de mindkét nagymamám, és anyám testvérei igen. Ez számít valamit? Valaki segítsen :(

2016. máj. 1. 16:20
 1/6 anonim válasza:
0%
Tudod a fiúknak nem nő meg a mellük, viszont cserébe feláll a kukijuk.
2016. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van egy osztálytársam, neki szinte egyáltalán nincs melle, egy másiknak viszont hatalmas. Az utóbbi majdnem egy évvel fiatalabb (évnyertes, egyikőjük sem bukott, vagy ilyesmi). Ez genetika. De te még fiatal vagy, itt sokat számíthat 1-2 év is akár. Mivel még nem menstruálsz, lehet, hogy később érő típus vagy. De ne aggódj ezen, annyira sokat azért nem számít.
2016. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fog még az nőni, ne aggódj:)

Egyébként meg pici mell is lehet nagyon szép.

Minden attól függ, hogy mennyire illik hozzád.

2016. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Én tudok kézrátétellel mellet növeszteni, garanciát is vállalok. Merre laksz?
2016. máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat:)
2016. máj. 1. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:
93%

egyszerűen fogalmazva:mert kislány vagy.


bonyolultan:nem kezdődőttmeg a nemi érésed.az majd a menstruácóval kezdődik.

2016. máj. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!