Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tényleg nincsenek szellemek...

Ha tényleg nincsenek szellemek akkor miért mondja mindenki azt hogy ne próbáljam ki meg az veszélyes?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 13:24
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
honnan veszed, hogy nincsenek?
2010. ápr. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát mert nem találkoztam velük:D meg honnan lennének???
2010. ápr. 8. 13:35
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
mit ne próbálj ki?
2010. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szellemidézést
2010. ápr. 8. 13:48
 5/7 anonim válasza:
62%

Gondolom, hogy a szellemidézést ne próbálja ki...

Én nem tartom magam olyan tudásbázissal rendelkezőnek, h ilyen kérdéseket eldöntsek, h léteznek-e vagy sem.

De aki valóban nem hisz bennük, és ennek ellenére kipróbálja a szellemidézést, és éri valamilyen "hatás" alatta, az úgysem fog megváltozni, inkább meg fogja magyarázni, hogy mi miért történt (fizikailag, valóságosan), de nem fog hinni.

2010. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Én soha sem mondtam senkinek sem, hogy ne próbálja ki a szellemidézést. Mellesleg hiszek a természet feletti lényekben,de nem ítélem el azokat akik nem. Azt viszont kifejezetten utálom, ha valakinek mesélek egy ilyen "durva" élményemről, majd az kiröhög és próbálja nekem megmagyarázni, és még jobban összekuszálj a dolgokat.


Az idézést, max. nem tartom jó ötletnek, mert ha nem hiszel benne akkor minek, hiszen úgysem hiszed el ha a szemedbe köszönne egy szellem, ha meg hiszel benne, akkor megijedsz, mert csak profik tudnak úgy idézni, hogy csak az a szellem jöjjön át akit akarsz, és vissza is mennyen.


15/L

2010. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
próbáld ha meghalltál akk szólj nehogy én is menjek utánnad ha nem haltál meg akk ne szólj!!!!!!!!!
2010. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!