Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogy dolgoznátok fel, ha...

Ti hogy dolgoznátok fel, ha ellopnák a bicikliteket? Van értelme bejelenti a rendőrségen?

Figyelt kérdés

Én voltam a felelőtlen,mert este a háztömb elé zártam le. Nem annyira drága bicikli,szerintem 40ezernél többet biztos nem ér. Két részen is lezártam, a vázát is, a kerekeket is egy biciklizáróval , azt gondoltam ez megvédi..:(

Olyan dühítő mert már vagy 10 éves bicikli, kopott, nehezen lehetett tekerni is, de olyan jó volt mindenhova eljutni vele. Mégis kinek kellett az én kis "ócska" biciklim. Szüleimtől kaptam még ajándékba. Tőlük is félek, mert én is hibás vagyok, hogy éjszakára a legszarabb helyre zártam le.

Valaki tudna tanácsot adni?



2016. máj. 6. 10:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van értelme bejelenteni, lehet az illető nem alakítja, festi át azon nyomban hanem teker vele erre arra pár kört és bele szalad pont a járőröző rendőrök karjaiba . De ha őszinte akarok lenni, nekem sincsenek jó tapasztalataim és semmi pozitívat nem tudok példaként felhozni neked . Nekünk egyszer a lépcsőházból az ajtónk elől lopták el az egyik bicajunkat, soha többé elő nem került .
2016. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

40 forintos biciklit biztosan nem fog a rendorseg keresni. Igazabol a ketmillios lopott autot sem keresik, csak ha veletlenul valaki bejelenti vagy egyik orgazda felnyomja a masikat, akkor elokerul.


A 'hogyan dolgoznam fel' kerdesre igazabol nincs valasz, vennek egy 10e forintos hasznalt bringat, amivel lehet jarni, azt' annyi.

2016. máj. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha következő alkalommal lesz biciklim, milyen bicikli zárat kellene venni, amit nem tudnak levágni?
2016. máj. 6. 11:58
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Nézd meg a tolvajkergetőket, a pontos helyét megadják a lopott biciklinek, de a rendőrség b***szik rá :)


50 000Ft-ig bármit lehet lopni, nem jár bünti, bár ha fehér vagy...

2016. máj. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pont nem rég mondta egy rendőr ismerősöm hogy még a lopott kocsikat sem keresik... nyilván a biciklit sem fogják, persze ettől még bejelenteni be lehet. Miért is ne?
2016. máj. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rendőrségen dolgozom és szinte naponta látom, hogy visznek el lefoglalt bicikliket a tulajok akik legalább bejelentették, hogy ellopták tőlük.
2016. máj. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Végül bejelentettem. Talán előkerül, de már lemondtam róla.

Holnap elmegyek a zsibire, nézem a jófogás.hu oldalt. Fényképem van a bicikliről, csak azt nem tudom,ha látom a biciklit,mert mondjuk szerencsém lesz, egyből hívjam a rendőrséget?

2016. máj. 6. 15:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Tőlem egy 100k ft-os bringát vittek el, mert nagyon tapasztalatlan voltam a lakatolást illetően. Drága tanulópénznek fogtam fel, a mostani bringámhoz 30k+ értékben vettem 2 normális lakatot. Tettem bejelentést a rendőrségen, de csak azért, ha véletlen meglátom valahol, akkor tudjam bizonyítani, az enyém a bringa és tőlem ellopták. Azt egy percig sem feltételeztem, hogy foglalkozni fognak vele, a rendőrséget nem ezért tartják fent.
2016. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!