Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek arányos a testem?

Szerintetek arányos a testem?

Figyelt kérdés
158 cm, 34 kg,13/l szerintem hiznom kene >_<

2016. máj. 8. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Kezdj el sportolni, hátha felszedsz egy kis izmot. Mondjuk egyik barátnőm is elég vékony, szerintem nem ennyire, mint te, és hiába sportolt szinte egész eddigi életében, nem sok izom lett rajta. Egy kicsit talán formásabb lett a lába. Ha ilyen a genetikád és híznál, az elég kellemetlen, mert nem biztos, hogy sikerül.
2016. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
sportolok.. :) ritpikusgimnasztika.. :) de azért köszi
2016. máj. 9. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Attól nem igazán fogsz izmot felszedni. Tudom, mert az említett barátnőm is azt csinálta 5 éven keresztül. Két éve váltott atlétikára, az jobban meglátszik az izomzatán. Ha szeretnél, keress valami más sportot, ami jobban fejleszti az izmokat. De persze nem akarlak rábeszélni, hogy abbahagyd amit szeretsz, csak egy tipp. Akár mellette is csinálhatsz erősítő gyakorlatokat, futhatsz, ha van kedved.

2016. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!