Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok,9. -ben év...

Kokuszlevi kérdése:

15 éves vagyok,9. -ben év vége elött 9 tantárgyból vukásra állok. Többi lent (? )

Figyelt kérdés
nem tő buko hanem ilyen 1,7 1,8 1,9 de nem sok reményt látok arra hogy sikerulne javítani anyukámmal ez miatt folyamatos a háborúskodás és egyszerűen kilátástalan vagyok hogy hogyan tovább nem tudom hogy mi legyen az életemmel ha itt elrontok mindent mehetek az utcára elköltözzek itthonrol? vagy 16 évesen menjek dolgozni? valaki normálisan segítsen kérem
2016. máj. 8. 21:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Levi, tanulj!


Nincs más dolgod, mint tanulni.

Komolyan!

A helyesírásodon is látszik, hogy nem nagyon érdekel az iskola, ezt megértem, a te korodban mindenki utálja (szinte), de ha ezt átvészeled utána már nem kell aggódnod ilyenek miatt folyton!


Rengetegen megkérdezitek ugyan ezt: 'bukásra állok, mit tegyek?' és mindenkinek ugyan az a válasz: tanulj!


Mit vársz? más helyetted nem fog tudni teljesíteni, más helyetted nem tud leülni tanulni. Neked kell a SAJÁT kezedbe venni a sorsodat.


Vagy elkezdesz tanulni, vagy megbuksz, ez ennyire egyszerű.

2016. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
irtam privátot remélem nem probléma
2016. máj. 8. 22:10
 3/3 anonim válasza:

Nezz be ide. Nem a Te anyad aggodik itt a noklapjan?

[link]

2016. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!