Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tanultatok meg mixerked...

Hogyan tanultatok meg mixerkedni? Hogyan kezdtetek el bárban, kocsmában dolgozoni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, egy év múlva fogok csak érettségizni, úgyhogy okj-ra nem tudok menni. viszont szeretnék már a nyáron elkezdeni bárokban, kocsmában dolgozni. Érdekelne, hogy ti hogyan kezdtétek el? Szerintetek hogyan kéne nekem?

Dekoratív lány vagyok, ami ha jól tudom előny.

Jelenleg youtube-os videókból tanulom a koktélokat/eszközöket, mértékeket. De ez csak elmélet és a legtöbb helyre tapasztalattal rendelkező embereket keresnek.. :/

Szeretnék egy minimum 1000 forintos órabéres helyet, ahhoz muszáj a gyakorlatot megtanulnom.

Bármi tipp?:)



2016. máj. 9. 17:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!