Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit szabad kérdezni a munkálta...

Mit szabad kérdezni a munkáltatótól állásinterjún?

Figyelt kérdés
Behívtak egy állásinterjúra ami elég gyanús,mert egy kis faluba lakok és ahova behivtak nagy város ahol nagyon sok bolti eladó lehet ,és azt furcsállom hogy nemis jelentkeztem hanem egy válalkozó ajánlotta nekem de én nem hívtam fel ,hanem a főnök hívott be engem és kérdeztem nem e baj hogy pályakezdő vagyok és ő azt mondta hogy őt csak a végzetségem érdekli hogy meglegyen,furcsállom hogy ő hívott engem és azt gyanítom hogy lehet hogy talán nagy a szígor vagy sok a munka amit lehet nem bírnák vagy hogy keveset fizet. Szabad olyat kérdezni hogy mondjuk én nekem mi lesz a feladatom ,vagy hogy mennyit fizet? Mert ha keveset fizet nekem nem éri meg bejárni mert nagyon drága az utikölcség és csak az oda ut 2 óra.És ha netalántán rosszul fizet hogy mondjam meg hogy én ezt a munkát nem akarom elválalni?

2016. máj. 10. 15:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!