Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fekete macska és katicabogár,...

Fekete macska és katicabogár, Adrien anyja is szuperhős volt?

Figyelt kérdés

1,Az eredetben a mester azt mondja mester hogy tévedett már egyszr.(és Adrien anyja meghalt de sosem mondták ,hogy hogyan).

2 Honnan tud akkor Adrien apja kwamikról?

3 Amikor Adrien megtalálja a könyvet a széfben van egy fotó az anyjáról és előtte egy páva.

Lehetségs hogy Adrien anyja egy páva szuperhős volt?



2016. máj. 10. 19:50
 1/7 Vivian Darkbloom válasza:
Nos én a kérdéseidre egy választ adnék: Szerintem Adrien apja = Halálfejjel és ezért tud a kwamikról. Valamint szerintem Adrien anyja páva szuperhős volt csak meghalt és a mester ebben tévedett. Vagy talán azért tévedett, mert kiválasztotta Adrien anyját, de ő hozzáment Halálfejhez. És szerintem Adrien apja azért nem beszél Adrien az anyjáról, mert ő ölte meg, hiszen ő a gonosz.
2016. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vivian Darkbloom válasza:
Sőt egészen biztos, hogy Adrien apja Halálfej, mert a 25. részben 1:01 percnél Halálfej becsuk egy medált amiben Adrien anyjának a fényképe van.
2016. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 N4K4i ***** válasza:

Szerintem is Adrien édesanyja volt a páva, ugyanis a legújabb páva kwamis, hivatalos képen a kwami sír, és lehet szó róla.

Azt nem hinném, hogy Adrien apja ölte meg, mert ő megkereste Nooroot, ha a fordítok jól fordítottak, és tényleg azt mondta.

De azt meg biztosra nem tudjuk, hogy meghalt, csak azt, hogy eltűnt.

2016. júl. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem Adrien anyja a páva, hiszen a 24.részben,amikor Adrien kinyitja a rejtett ajtót az anyja képe mellett ott a pávatalizmán, de ez majd a 2.évadban kiderül, mert a rendező azt mondta a 2.évadban az anyáról is szó lesz.:))
2016. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 i luv SzJG és Cortez válasza:
Szerintem nem halt meg mert a második évadban előjön a páva kwami aminek a szeme zöld a haja pedig szőke és az arcformája pedig hasonlít Adrien anyukájára.
2016. dec. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Amikor a mester azt mondja h hibázott,akkor arra gondol h elvesztett 2 talizmánt ami igen, Adrien szüleié. De a hibának köze lehet Adrien anyjának eltűnéséhez. Egyébként Adrien anyja nem halt meg, csak eltűnt. De állítólag elő fog kerülni. Elég kevés rá az esély hogy nem, hiszen a sorozat 5 évados, és kell valami izgi sztori. Egyébként hamarosan 3. évad is lesz, és abban megtudják egymásról h kik a The Hereos Daybe.
2018. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hogy mindenki mennyi hülyeséget mond!!


Szóval: a valós történet: Adrien anyja és Adrien apja egy nap tanítvány volt ott ahol fu mester... De mivel fu mester elkövett azt az úgynevezett hibát,ekkor elhagyta a pávanaa és a pillangó Talizmánt amit az akkori tanítványok az az Adrien apja és anya megtaláltak és ők lettek a páva és a pillangó Talizmán tulajdonosok!

2019. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!