Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Használtátok már ezeket és ha...

Használtátok már ezeket és ha igen mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Elég kis mellem van és nagyon szégyellem:c

műtetni soha nem műtetném főleg azért most mert 16 éves vagyok de később sem fogok műanyag dolgokat pakolásztatni magamba..

egy oldalon olvastam, hogy pár gyógynövény féle segít.

Ezek a gyógynövények a görögszéna mag, yams gyökér, barnamoszat, édeskömény, angyalgyökér.

a tabletta/kapszula/krém pedig Beauty Breast kapszula, Procurves tabletta és a Beauty Breast krém.

valaki használta ezek közül valamelyiket? mi a tapasztalat? és ha ezeket nem használtatok ami működött de mást igen leírnátok?

köszönöm:)



2016. máj. 11. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmivel, ismétlem semmivel nem tudod növelni a mell méretedet! Ez genetika, amibe nem tudsz beleszólni ilyen olyan kencékkel. Egyébként nagyon fiatal vagy, még simán van 3-4 év míg a méret és forma végleges lesz. Egyébként rengeteg fiú kifejezetten a kis mellekre bukik. A srácok nagyrészének amúgy nem számít a mellméret!
2016. máj. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már ezerszer leírták: ezekkel a hülye "csodaszerekkel" csak a kuruzslók bevételei növekszenek, mert NINCS természetes és hatékony mellnövelő!!!

Ha egyszer valaki feltalálná azt, hogy kenőccsel lehet a mellet növelni, akkor az egy év alatt gazdagabb lenne mint az összes olajmágnás együttvéve! De ilyenről nem szól a fáma...

2016. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tuti nem fog nőni esetleg egy nagyon picit, anyukámtól örököltem és neki is elég kicsi:/
2016. máj. 12. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!