Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mehetek olyan iskolába ahova...

Mehetek olyan iskolába ahova kötelező az emelt szint?

Figyelt kérdés
Öt iskolát jelöltem meg,ebből háromban kötelező az emelt szintű érettségi.El is mentem emeltezni angolból de nem sikerült valami jól.Előrehozottan 80% os angol érettségit csináltam,ezért arra gondoltam,hogy lehet a középszintet számíttatnám be inkább a pontszámomba.Ilyenkor az emelt szintnek van valami nyoma,kaphatok róla tanúsítványt,feltünik valahol valamilyen módon vagy akkor azok az iskolák ahova az emelt kellene azok kiesnek teljesen? Egyik ismerősöm azt mesélte,hogy ő a középszintet számítatta be,de elérte a pontszámot és olyan iskolába vették fel végül ahova követelmény volt az emeltszint.
2016. máj. 11. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Iskola alatt főiskolát és egyetemet értesz?


Ha igen, akkor neked nincs vele semmi dolgod, ugyanis nem te jelzed, hogy mit és hogyan számoljanak, a rendszer automatikusan úgy számoltatja el a pontjaidat, hogy neked a legjobb legyen.

Ez azt jelenti, hogy lehetséges, hogy számít az, hogy emelted van, de a középszint eredményével számol, így teljesül mind a két kritérium (pontszám + emelt)


Sok sikert a felvételihez :)

2016. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Főiskolára szeretnék menni :) A felvire nem az érettségi bizonyítványt kell feltölteni? És nem az alapján megy a pontszámítás?Vagy én tudom rosszul és valahol még tudom jelölni a középszintű eredményemet,vagy az a rendszerben benne lesz minden és onnan számolják majd ki a pontjaimat?
2016. máj. 11. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
majd fel kell töltened a bizonyítványt, valóban, de valahol még le is van írva, hogy a pontszámítást nem neked kell intézned, mert a rendszer automatikusan csinálja, szóval nem hiszem ,hogy aggódnod kéne, hova jelentkeztél? :)
2016. máj. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ELTE Gyógypedagógiára :) nagyon magas a ponthatár,de azért hátha..
2016. máj. 11. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!