Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A két lehetőség közül melyiket...

A két lehetőség közül melyiket választanád? Költözési téma.

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Idén érettségiztem és az írásbelik jól sikerültek. Van esélyem, hogy felvegyenek fősulira.

De a szüleim elköltöznek Szlovákiába, jobb megélhetés miatt. Nekem meg itt vannak a barátnőim és a barátom.

1: Itt maradok Magyarországon. A barátomhoz költözök és csak minimális összeggel kéne beszállnom a rezsibe. A szüleim fizetnék a fősulit (olyan szak, ami nagyon érdekel!), mert jól keresnének és nekem is lenne állásom a suli mellett.

2: Elmennék velük Szlovákiába, de nem lennének barátaim, hiányozna a pasim, lehet hogy nem bírnánk ki a távkapcsolatot, és én meg hajlamos vagyok nagyon sokáig mély önsajnálattal a szobámban ülni. Benyomnának egy olyan fősulira, ahol olyat kéne tanulnom, ami nem érdekel...


2016. máj. 12. 12:09
 1/1 anonim válasza:
Egyértelműen az első eset. Figyi ha itthon maradsz és boldog párkapcsolatban élsz és anyudék fizetik az iskoládat mindenképpen itthon végezd el. Külföldön ki tudja hogy mennének a dolgok itthon egyszerűbb tájékozódni. Másrészt meg ha elvégzed a sulit és netán nem találsz vele melót akkor kimehetsz anyudék után. Harmadrészt szeretnéd elvégezni azt a szakon azon az iskolán hát ne tétovázz! Végezd el! Bármikor anyudék után mehetsz. Nem árt egy kis szabadság, csináld meg az itthoni sulit! Tök jó lesz, és barátaid is itt vannak, nem lesz idegen a környezet és úgy alakíthatod az életed ahogy szeretnéd. Nagyon nagy lehetőség az hogy egyedül maradhatsz itthon. Sokat tudnál fejlődni, vágj bele és sok szerencsét :)
2016. máj. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!