Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Mi az a fényforrás ami fényes nappal, olyan erős fényt tud kibocsájtani ,hogy abba belenézni is alig lehet. A fényt ahhoz hasonlítanám így kb pár száz méter távolságból amilyen hegesztés közben keletkezik. ÉLes és fehér fény szinte alig lehet belenézni.

Mi külterületen lakunk nemrég költözünk ide, tőlünk nem messze talán 300-400 méterre látni egy padlásterű házat, ami párom elmondása szerint gátőrház. Eddig azt hittem lakóház olyan nagy, és szép rendezett bekerített területtel rendelkezik.

KImentem és hiertelen odapillantva meglepődve láttam ezt az éles fehér fényt amint az ablakon verődik vissza vagy az ablakból szűrődik ki,mit szűrődik sugárzik. Nap nemigazán sütött és ahhoz túlságosan erős is volt. Szinte félve néztem a fény felé, mert kellemetlen volt nézni, annyira vakító volt. Aztán mintha lekapcsolták volna a "lámpákat". Szimplán láttam a két tetőtéri ablakot a nap kisütött de semmi fény nem verődött le róluk. Furcsa volt, ilyet még nem láttam. Érdekelne valaki tudja esetleg mi tud kiadni ilyen erős fényt fényes nappal.


2016. máj. 12. 15:32
 1/2 anonim válasza:
Biztos egy velociraptor hegesztett magának egy űrhajót.
2016. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Áhááá szóval te voltál az? XD
2016. máj. 15. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!