Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy legyek milliomos (munkáva...

Hogy legyek milliomos (munkával, vagy munka mellet, vagy munka nélkül), járjak szeptembertől nappali tagozatra és közben azzal is foglalkozzak amit szeretek (pl. a világ beutazásával, nőkkel stb. )?

Figyelt kérdés

Ötletek? Bármit szívesen meghallgatok..

Egyébként ELTE matek szakra mennék (1 infós szak már van mögöttem), szívesen kutatnék, de azt sajna nem fizetik meg, de dolgoznék külföldön is, ha lenne rá lehetőségem..

29F



2016. máj. 13. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyél méhész. Vagy bankár. Vagy feltaláló.
2016. máj. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
legyél szerencsés )
2016. máj. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha infós vagy, dolgozd be magad egy nyílt forrású közösségbe, nyüzsögj, járj el a konferenciáikra, így szerzel Nyugatról munkát. Nekem Kanadába is így sikerült kivándorolni jó pár éve. Havi egymillió forintot megkeresni nem egy mutatvány, az most mennyi, 3500 dollár? 60 dolláros órabérrel viszonylag olcsónak számítasz, 60 órát dolgozol egy hónapban, viszlát.
2016. máj. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
infosként nem sikerül milliomosnak lenned, akkor matekosként se leszel az.
2016. máj. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4-es, sztem félreértetted, nem forint milliókra gondoltam, az már pipa.


#3-as, a te ötleted jobban tetszik, mint az eddigiek.. te milyen ilyen közösségeket ajánlanál?

2016. máj. 14. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!