Ciki sztorik? =)

Figyelt kérdés

Tudom hogy van egy csomó de imádom olvasgatni őket. =) Itt az enyém:Apukámnak volt egy kolegája akivel elég jóban volt.A fiával meg egy osztájba jártünk,mi is elég jóban voltunk.Egyszer apa kolegája rendezett egy bulit ami olyan volt mint egy szilveszteri buli.(bólval karaoke val meg mindennel ). Meghívott minket és még más munkatársakat családjukkal.Amikor már a szülők berúgtak kezdődött a tánc.XD Épp egy lass szám kezdődött amikor felkért az osztálytársam táncolni(12 évesek voltunk).Hát ott lassúzunk.Én meg nem értettem hogy mi van ő meg a tánc közben elmondta hogy tökre belém van esve.XD Én meg mondtam hogy én is de ezt majd beszéljük meg hétfőn.Úgy 02:00 kor hazaértünk jó volt végre aludni.reggel tök boldog voltam amiatt ami történt.Mivel anya és apa is ivott azt gondoltam hogy nem fognak rá emlékezni hogy én lassúztam.Így is lett.Csak hogy anya nagy boldogan kijelentette hogy készültek videók és hogy már át külték és most nézzük meg.Hát néztük néztük és ott voltunk a háttérben lassúztunk.XD A szüleim meg csak néztek nekem mmeg égett a fejem.Utána még egy csomót szivattak.

De viszont a fiúval össze jöttünk .XD


2016. máj. 14. 00:03
 1/5 anonim ***** válasza:
18%

"Amikor már a szülők berúgtak kezdődött a tánc."


Milyen ocsmány szüleid vannak neked, hogy berúgnak a 12 éves (gondolom lány) gyerekük előtt?


Gondolom te sem vagy különb náluk.


12 évesen részeg szülők mellett szerelmet vallani... atya világ! Na takarodj!

2016. máj. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Most mit bánod szegény lányt?mit tehet ő erről? sajna ilyen a mai vilag
2016. máj. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
És ezek szidják a kormányt. Hát a többség nem is érdemel jobbat, az biztos. Képmutató szarok.
2016. máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
88%

akkor,hogy a szülei "berúgtak" mivan? nem kérdezett véleményt.valószínűleg nem hulla részegre itták magukat,hogy csúszva-mászva mennyenek haza.

alkalom attán,egy házi buliban előszokott fordulni,hogy isznak az emberek.és ettől ő most miért ilyen? elég primitív duma ez a "takarodj".

2016. máj. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A 2 es és a 4 es válaszolónak köszi.=( Nem úgy értettem hogy hullára itták magukat csak éppen jobban érezték magukat .
2016. máj. 15. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!