Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meddig terjeszkedhet egy...

Meddig terjeszkedhet egy galaktikus birodalom?

Figyelt kérdés
A világegyetem örökké tágul, ezt tudjuk, és hogy a tér is az ősrobbanással alakult ki, nem egy meglévő üres térben repülnek széjjel a galaxisok. Ebből kiindulva ha például a reptoidok, krixkraxiak, vagy éppen a lumbulábiak terjeszkedni kívánnának, meddig tehetnék ezt meg? Mármint úgy értem, anélkül, hogy más fajokkal háborúznának és tőlük vennék el a bolygójukat (a reptoidok, lumbulábiak és a környező birodalmak szövetségesei egymásnak). Szokták mondani hogy "a fák sem nőnek az égig". Előfordulhat hogy kólónizálnak minden létező lakatlan bolygót és onnantól már nem lehet tovább terjeszkedni,csak egy másik faj rovására? Mi történne akkor, ha olyan nagyra nőne egy galaktikus birodalom vagy szövetség, hogy minden létező bolygó az övék már, és nincs több erőforrás amit expanzióval ki lehetne termelni?Vajon ha elérik a földet hogy tudunk megmenekülni?Mit gondólsz?

2016. máj. 14. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
A galaktikus birodalom végtelen , kivéve ha nem tehát ezek a lények addig terjeszkedhetnek míg bírják szuflával . De lehet hogy azért foglalnak el más fajoktól bolygókat mert túl nagy a birodalom és nem tudják hol a vége de lehet nincs is vége és más fajok még a legtávolabbiak is közelebb vannak . Kivéve persze ha vannak olyan fajok amiket nem ismerünk sőt más fajok sem ismerik őket mert olyan messze laknak hogy egyszerűen megközelíthetetlenek
2016. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi idő alatt tudnak eljutni a birodalom egyes részeibe.
2016. máj. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
#1 Hogy tudsz ennyi mindent?
2016. máj. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Őstehetség vagyok
2016. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Azt tudom.
2016. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
:P
2016. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A galaktikus birodalom csak az adott galaktika határáig terjedhet. Két galaktika közt intergalaktikus (galaktikák közötti) tér van, ami nem tartozik sem ehhez, sem a következő galaktikához. Ha pedig nem tartozik hozzá, nem lehet birodalma része sem!
2016. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
:@
2016. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!