Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik leugranak a Golden Gate...

Akik leugranak a Golden Gate hídról, mibe halnak bele?

Figyelt kérdés
A híd alatt víz van, gondolom aki nem tud úszni, az megfullad. De akkor miért a hídról vetik bele magukat, ahelyett, hogy simán is megfulladhatnának a vízben? Elnézést, ha lenézően sikerült fogalmaznom.. A kérdésem az lenne, hogy mibe halnak bele? a vízbe fulladásba? Szívgörcs?

2016. máj. 20. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Ma feltehetően már semmibe, mert védőháló van a híd alatt kihúzva.

Több tíz méteres magasságból ugrás olyan, mintha autóval betonfalnak hajtanál. A víz nem törik meg, és ha valaki túl is élné, akkor olyan súlyos sérüléseket és töréseket szenved hogy valószínűleg nem lenne képes úszásra (ha eszméleténél marad), így elsüllyed és meg is fullad.

2016. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam volna, hogy hálót húztak. Köszönöm váalszod
2016. máj. 20. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Évekkel ezelőtt hallottam, közben utánanéztem, és úgy tűnik hogy a magas költségvetés és egyéb problémák miatt még mindig halasztva van a beruházás. Azt írják 2019-re készül el.


[link]

2016. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbben agyonzúzzák magukat. Ilyen magasságból a víz felülete már olyan mintha beton lenne. De Elég ha beverik a fejüket annyira hogy ne legyenek maguknál és megfulladjanak. Vagy próbálnak úszni, de folyóban nem teljesen nyugodtan nehézkes. Főleg ha eltörött valamijük.
2016. máj. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!