Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma reggel a vonaton felejtette...

Ma reggel a vonaton felejtettem a pénztárcámat! Benne volt 2 személyigazolvány, továbbá diákigazolvány és egy buszbérlet meg vagy 3000 Ft. A vonat végállomása a keleti pályaudvar volt. Ott már hívtam az ügyfélszolgálatot is. Tovább mit tegyek?!

Figyelt kérdés

2016. máj. 22. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
2 személyigazolvány...?
2016. máj. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy román és egy magyar, mert kettős állampolgár vagyok
2016. máj. 22. 15:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Vard a joszerencset!
2016. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jobbat én se tudok. :(
2016. máj. 22. 16:05
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Hétfőn hívd fel őket, és ha nincsenek meg az igazolványok, akkor jelentsd be a rendőrségen.

Nem szeretnéd ugye, hogy hajnali kettőkor a teknősök térdeljenek a melleden, mert valaki a személyiddel 10 millió OTP kölcsönt vett föl?

2016. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
... és legközelebb varrd a bugyidba, sükebóka!
2016. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Angyalosy Gedeon válasza:
jelentsd be a rendőrségen és csináltass új személyiket igaz egy picikét macerás lessz de jobbat nem tudok
2017. aug. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!