Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme van a mai életnek?

Mi értelme van a mai életnek?

Figyelt kérdés
Mi értelme van az életnek? Egyszerűen nem értem ezt a világot, nem hagynak minket élni. Mindenkinek ugyan az a dolga és a sorsa. Ugyan az a befásult dolog. Suli, Munka stb. Dolgozunk életünk végéig és ennyi. Ez a rendszer... zavar, elvileg az ember szabad nem? akkor mért nem lehetünk azok akik szeretnénk.Irányítanak minket meg manipulálnak. Mert ugye a legjobb formája az irányításnak, amikor valaki úgy gondolja, hogy szabad de közben alapvetően irányítva és manipulálva van. Amikor ilyeneket filozok elmegy az életkedvem.

2016. máj. 22. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jo kerdes,manapsag ense latom az "élet örömeit"...
2016. máj. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Igen ez igaz...de próbáld meg a jó dolgokat keresni és örülni nekik. Pl a barátokkal találkozások, ha 5-öst kapsz, ha a kedvenc kajádat eszed...nemtudom stb
2016. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is sokat szoktam filózni. Tiszta szürkék a hétköznapjaink és semmi sem történik. Minden reggel felkelek, keszülődök a suliba, buszozok, suliban ülök, hazabuszozok, tanulok alszok. Kb ennyi az egész életem. Jó ez csak most 3éve megy így. De előtte 8év se volt különb, csak nem kellett buszoznom.

De ez van. Ez már nem fog megváltozni.

Ezért vedd észre az élet apróbb örömeit és nevess sokat. Csak ez az egyetlen módszer, hogy valahogy túllehessen élni ezt.

2016. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Szerintem semmi értelme és soha nem is volt... háborúk, betegségek, gazdasági válság, munkanélküliség, kosz, por, mocsok, vízkőlerakodás, giliszta, szúnyogcsípés, klóros víz.. és a fájdalom a tested minden részén előtörhet.. minek kellene örülni? hát semminek, egy nagy szar az egész; ezért lesznek többen alkoholisták, drogosok... de az sem jó.
2016. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szar minden...
2016. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Sajnos ezt én sem értem, az egész olyan mint egy gyártási folyamat. Unalmas, szar és igazságtalan. A filmekben ráadásul mindig minden olyan tuti:(
2016. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!