Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Milyen ballagási beszédet írjak?

Az iskolánkban a ballagáson a tizenegyedikesek részéről két beszéd hangzik el: a búcsúztató és a batyu-beszéd. Idén én mondom a batyu-beszédet. Ez a batyuk átadása előtt hangzik el, és arról szól, hogy mit adtak ők nekünk, mit adunk mi útravaló gyanánt. Elméletileg ez a lényege, de igazából bármiről szólhat, csak a batyu köré legyen felépítve. Ehhez szeretnék ötleteket... Nem akarom, hogy ugyanolyan közhelyes és semmit mondó legyen, mint az elmúlt években. Valami eredetit szeretnék, de nincs sok ötletem.

Előre is köszönöm a válaszokat!

Keress kérdéseket hasonló témákban: ballagás, beszéd, batyu, egyedi, ötlet, tizenegyedik osztály

2016. máj. 23. 13:28  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ballagási beszédet kellene írnom péntekig, de semmi ötletem. Valaki segítene írni/írna nekem egyet?
SOS! Sürgősen kell egy ballagási beszéd! Valaki írna nekem egyet? 8. osztályos vagyok jövő héten ballagok és a 6. osztályosoknak kell búcsúzó beszédet mondanom! Nem igazán...
Igazgatóságnak milyen ballagási beszédet lehetne írni?
8. -os vagyok, és nekem kell ballagási beszédet mondani a hetedikeseknek. Mit írjak, mert a neten nem találok ilyeneket?
Ballagási beszédet szeretnék írni, de nem tudom, hogy fojak hozzá. Ha van ötletetek írjatok. Hogy legyen a köszöntés?
Hol találok humoros ballagási beszédet?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!