Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok nekem szép, különleges...

Írnátok nekem szép, különleges fiú neveket?

Figyelt kérdés

Egy történetet próbálok írni, és kéne egy szép csengésű név a főhős lovagnak. Kicsit jellemzem hátha úgy könnyebb:

(A történet egy régi korban játszódik és a főszereplője egy kedves és jószívű tündér lány (Amarilla) aki egy írországi erdő mélyén él, és egy hős lovag.)

A lovag egy udvarias, jószívű, romantikus fiatal férfi (olyan 25-26 éves akár a lány). Kicsit hosszabb sötétbarna haja van, széles válla, meleg barna szemei, izmos testalkata, és szép magas.


(légyszi értelmes válaszokat adjatok)


2016. máj. 23. 18:39
 1/2 anonim válasza:
Joseph, esetleg Romeo, Anderson, Emil, probalj reies es nem magyar neveket keresni..azzak erdekesebb a konyv :)
2016. máj. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam :) Szóval régies, és nem magyar név. Én kelta eredetűre gondoltam :)
2016. máj. 28. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!