Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen pillangókést vegyek?...

Milyen pillangókést vegyek? Nem tudom hogy melyik a jó és a rossz és melyik a jó minőségű.

Figyelt kérdés

[link]


ezt néztem ki mert azt írja hogy acélból van csavarokkal van rögzítve azt nem lehet valahogy úgy megcsinálni hogy hogy soha ne essen ki :D ?



2016. máj. 25. 09:33
 1/1 Krisztián09911 válasza:
Keress rá a dhgate.com on arra hogy benchmade 47 es az elso amit kidob a logjobb. linket azert nem kuldok mert nem mukodik jol az oldalon. 20 dolcsi de a minosege egyszeruen lenyoguzo. mar vettem toluk egy 47 est es egy 40 est is mind a keltto csendes, nem torik, a 47es nagyon jol kielezett es a handle play nem tul nagy. eredeti benchmade dobozban kapod es kapsz 2 csavarhuzot amivel befoxelheted/ellazithatod a csavarokat ugyhogy tokeletes. a 47es nekem mar 1 eve van es meg mindig semmi baja.
2018. jan. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!