Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki aki próbálta már?...

Valaki aki próbálta már? Holnapi orvosi vizsgálat végett a mai napon hashajtóznom kell! Délben kellett bekevernem 1-1.5 l vízbe Macrogola 1500-ast, amit másfél óra leforgása alatt meg kellett innom.

Figyelt kérdés
Utána aludtam egy órát, ébredésem óta ezidáig megittam még másfél liter folyadékot, és még ez mellé tervezek kb egy litert. Pisilni egyre sűrűbben járok ki, de ezen kívül más egyéb ingert nem érzek! Még azt sem, hogy a szer dolgozna a beleimben. Aki már esetleg használta ezt a fajta hashajtót kérem szépen írja meg nekem, hogy használt vagy sem?!

2016. máj. 25. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

savanyúuborka + tej


lesz ott fos :)

2016. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oh engem még az a kombináció sem hajt meg!

Azért köszönöm a hozzászólást! :-)

Anno kaptam a kórházban a nővér elmondása alapján extra erős hashajtót. Éppen csak 1-2 dl. Ízre nem volt rossz :-) Azt mondta legyek készenlétben, mert minimum negyed órán belül hatni fog! Hosszú órák múlva is csak nyugodtan feküdtem a helyemen vagy éppen mászkáltam. Azt mondta ő még ilyet nem látott :-D Na, de ami azután történt nem kívánom senkinek :-D

2016. máj. 25. 17:30
 3/4 anonim válasza:
Akkor nagyon be lehettél dugulva :)
2016. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Este már kezdtem kitisztulni, de az a igazi cifra fosás elmaradt! :-D Megtörtént a beavatkozás ami jól sikerült, ezek szerint elég jól hatott a hasajtó!
2016. máj. 26. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!