Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért mondják ezt?

Maddii kérdése:

Miért mondják ezt?

Figyelt kérdés
A fiú osztálytársaim elkezdtek azzal piszkálni, hogy meleg vagyok, mert Sissi a háttérképem. Ő a kedvenc császár/királynőm. Baj ez?

2016. máj. 25. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább Sissi legyen mint Mátyás király hegyes f4sza szerintem
2016. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond hogy nem lehetsz meleg, mert azért van kint háttérképnek mert bejön neked, és arra maszturbálsz. ha ezek után is lemelegeznek, valami jó hosszú frappáns káromkodást csessz oda nekik.
2016. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok káromkodós, inkább tűrök.
2016. máj. 25. 18:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű a megoldás, állítsd be másra a háttérképedet, vagy még jobb, ne engedd be az osztálytársaidat a szobádba. Vagy egyáltalán honnan tudhatják, hogy milyen a háttérképed a te saját számítógépeden?
2016. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A telefonomra gondoltam. Más háttérképem max. a Mona Lisa volt. A többire személyiséghiányosnak neveznek :|
2016. máj. 25. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Szegény szerencsétlen hülyék. Nem pont ők a személyiséghiányosok? Az, aki ilyeneket rak ki háttérképnek, hát azok igazi személyiségek, és ezt most komolyan mondom. Bár tény, hogy én ilyeneket nem raknék ki háttérképnek, mert nyomasztana.
2016. máj. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés és már valszeg felnőtt ember vagy,legalábbis nem tini de azért lehetett mert nem szokványos egy tizenéves fiútól hogy régmúlt hercegnőkért rajong/érdeklődik utánuk,leegyszerűsítve: "lányos" az ebben a korban lévő fiúk szerint és ami fura arra a kistinédzser csordaszellem bizony negatívan reagál.
jan. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!