Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Strops.hu-ról mik a tapasztala...

Félőske22 kérdése:

Strops.hu-ról mik a tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés
Rendelnék az oldalról, de érdekelne, hogy nem-e átverős oldal, illetve ha megérkezik a termék az tényleg olyan márkás és minőségi, mint hirdetik?

2016. máj. 26. 10:05
 1/8 anonim válasza:
Én kb 1 hónapja rendeltem onnan egy adidas pólót 8500-ért 1 xl-est és ránézésre jónak tűnt de teljesen ki volt nyúlva az anyag kint volt benne a fél hátam meg a nyakam is,rá 1 hétre vettem a decathlonba egy adidas pólót 2500-ért,kiárusítás volt, nah az már anyagból volt 3 darab volt belőle már bánom hogy nem hoztam el mind 3-mat szóval én nem ajánlom a strops.hu-t meg drága is.
2016. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én két hete rendeltem a strops.hu-ról, szintén egy pólót. Az árral, a kiszállítással és - egyelőre - a termékkel is elégedett vagyok.
2016. júl. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
A strops-ról még nem rendeltem, de én inkább a sportdirect-et ajánlom! A ruhák ugyan azok, csak olcsóbbak! A szállítási költség ugyan magasabb, de bizonyos esetekben akkor is megéri! Pl adidas melegítő strops 20 000, sportdirect 16 000! Ők is angliából szerzik be az árut, csak ráteszi még a saját hasznát, és úgy adja tovább!
2016. aug. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 HeniT válasza:
Sziasztok! Én egymás után 2x rendeltem tőlük, a napokban jött meg az első, hááát, első ránézésre hamisítványok, kimostam 30 fokon és a sötét Everlast-os pulcsi fehér felirata rózsaszínű lett, valamint a varrások is elég gázul vannak eldolgozva, ilyen kínaisnak tűnik, a képen teljesen máshogy nézett ki, egyszóval olcsó, bóvli. A második rendelésem is megkérkezett egy napra az elsőre, és az is csalódás, ilyen vasalt felirat van rajta, ami hamar lekopik. Szóval átverés!!!
2016. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Pólót, zoknit és felsőket rendeltem. A varrások kritikán aluliak, nem egyenesek, és nincs szépen eldolgozva. Teljességgel kínai utánzat benyomását keltik. A Facebook oldalon nincs lehetőség értékelést írni, és a beírt vásárlói bejegyzések sem jelennek meg - csak moderálás után - abból meg persze csak a jókat teszik ki. Továbberősíti a kamu mivoltát az üzletnek, hogy több mint félmillió követője van - ennek ellenére alig van pár vásárolói bejegyzés és azok is régiek.


Újabb ékes bizonyíték: ami olcsó, az olyan is. Ezek hitvány minőségű kínai hatást keltő ruhák. Gagyi.

2017. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 demonlexi válasza:
Sziasztok. Én pár hete rendeltem onnan először. Akkor 2db cipőt és egy táskát, ami minőségben is jó. Nagyon örültem neki és teljesen meg voltam elégedve, aztán jött a hideg zuhany. Beneveztem 2db pulóverre és egy kabát féleségre. A pulóverek undorítóak!!! Direkt nagyobbat rendeltem 2 mérettel és borzalom. "Pont jó", de hosszban picit a rövid, az ujja pedig szörnyű! Nem ér végig, hanem az alkarom közepéig, hordani nem tudom, mert undorítóan nézek ki benne és kiadtam érte a pénzt. A kabátot nem magamnak rendeltem, de azzal első látszatra minden oké volt, viszont egy héttel utána szétjött a varrás. Addigra már megrendeltem a harmadik csomagom, sajnos. A kabát, amit rendeltem magamnak méretben jó, de a minőségéről ne beszéljünk. Tapasztalataim alapján csak cipőt és táskát érdemes rendelni, mást SOHA.
2017. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát amit először észrevettem ott az, hogy a Banned (és még sok elég drága márka amit ismerek) ruhák túlságosan olcsón vannak hirdetve. És hogy mindenen hatalmas kedvezmény van. Ez sajnos teljesen olyannak tűnik nekem, mint egy rosszabb minőségű wish. Én nem rendelnék onnan.
2017. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Géza2121 válasza:
Többször próbáltam rendelni tőlük(csábított a nagy árkedvezmény pl.29000 forintos dzseki 6900 forintért stb.)mindig visszaírtak pár nap múlva, hogy elkelt, nem tudják küldeni.Végül az egyik küldemény csak megjött.Bár ne jött volna meg az se,annyira gagyi volt.Ne rendeljetek onnan!
2018. nov. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!