Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szakmában dolgozzak?

Kisribizli kérdése:

Milyen szakmában dolgozzak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tzdom, hogy más is volt-e már így.

13 éves lány vagyok, imádom az állatokat, főlleg a lovakat.

Kitűnő tanuló vagyok, fő erősségem a lustaság. 😁

Egy kisebb farmon élek.

Van egy lovam, malacom, kutyáim, macskám, sok kacsa, liba, tyúk kecskéim és papagájom.

Az lenne a kérdésem, hogy milyen szakmát válaljak, amibrn jól érzem magam, meg tudok élni a fizetésből, és Heves -megyében el tudjak vele helyezkedni?

Ne írjatok olyat, hogy menj el egy jó iskolába, tanulj kiválóan, és majd eldöntöd.

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2016. máj. 26. 18:41
 1/9 anonim válasza:
Legyél állat orvos!
2016. máj. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam rajta, de undorodom a vértől, és nincs szívem elaltatni a szenvedő állatokat....

De azért köszönöm!

Ötletek még jöhetnek!

2016. máj. 26. 18:59
 3/9 anonim ***** válasza:
pincér
2016. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legyél rendőr: az utakon annyi állat van! Mennek mint a barom, nekem is ma beszólt egy majom, mert át akartam menni gyalogos létemre a zebrán. Tiszta állatkert!
2016. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igazából olyan szakmát szeretnék, ami minimum 110.000 Ft- körül fizet.

Rendőr nem igazán érdekel, a pincér meg végképp.

Esetleg tudnátok olyan szakmákat, hogy leírjátok mi az, és hogy mit csinál, meg hogy milyen végzettség kell hozzá?

Nagyon megköszönném!

2016. máj. 26. 19:49
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor nem kell tanulnod. Egy képzetlen betanított munkás is megkeres 11e-et 3 műszakban.
2016. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó, de nem a nap 24 órájából 23-at szeretnék melózni.
2016. máj. 26. 19:56
 8/9 anonim ***** válasza:

egy lány ismerősöm könyvelő lett, mellette kutyákat szaporít, szóval nem vált teljesen zombivvá és a számok megszállotjává.

nagyon precíz a szakmájában, ennek a nagy előnye, hogy vállalkozóként tud dolgozni, annyit dolgozik, amennyit akar. Jó könyvelő aranyat ér, biztos megélhetés akárhol.

Ha a szüleid a farmból élnek, te is meg fogsz tudni belőle, de azért tanulj egy szakmát tartaléknak.

2016. máj. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló.

Köszönöm szépen a válaszodat, utána fogok nézni a szakmának, mert eléggé felkeltetted vele az érdeklődésemet. :)

A szüleim nem a farmból élnek, ez csak úgy hobbi a szakmájuk mellett.

És még egyszer is köszönöm szépen! (Még annak ellenére is, hogy "és" szóval nem kezdünk mondatot. :P Én hülye... :D)

2016. máj. 26. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!