Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindenki be akar rúgni az...

Mindenki be akar rúgni az osztálykiránduláson, de én még soha nem ittam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kilencedikes vagyok. Jövő hét pénteken és szombaton lesz az osztálykirándulásunk. Az osztálytársaim már legalább 2 hónapja minden áldott nap hangoztatják, hogy "úúúúúúú de be fogunk b_szni", és már el is tervezték, hogy ki milyen piát fog vinni. Ma mindenkit egyesével kérdezgettek, hogy ugye te is inni fogsz? Az a kevéske ember, aki nemmel válaszolt, arra forgatták a szemüket a többiek. Tőlem is kérdezték, én csak megrántottam a vállam.

Nagyon félek. Mi lesz, ha még ennél is szánalmasabbnak fognak tartani, ha semmit nem iszom majd?

Így is szégyellem magam, amiért nincs semmi életem, akkor lehet, hogy ezután végleg megsemmisülök a szemükben?

Az osztály 80%-a volt már részeg, én meg még soha nem ittam. Mit tegyek?

Egyébként nem gyűjtőiskola színvonalú helyre járok, hanem egy rendes gimnáziumba.

Napról napra egyre jobban félek tőle. Az azért elég ciki lenne, ha a 33 főből 32 piával a kezében óbégatva szórakozna, én meg józanul könnyes szemmel ücsörögnék egyedül a szobában.

Vagy én is vedeljek velük? Nem tudom, hogy rám milyen hatással van az alkohol.

Jobban járnék? Talán megszeretnének?

Igazából annyira senkivel nem vagyok szoros kapcsolatban, egy lányt mondanék a barátnőmnek, de szerintem ő is inni fog.

Egy osztálykirándulás tényleg hatalmas élmény, amiről éveken át fog sztorizgazni az osztály, és aki nem tart a többiekkel, az egy szerencsétlen lúzer narad nindenki szemében?

Nagyon érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam, ez alapján tudhatom, hogy milyen vagyok. Eddig sajnos egy nulla, de ha elkezdek inni, ez változhat? A külsőmön nem igen tudok változtatni, de jobb fej lehetek? Ha lemajmolom a legmenőbb lány beszólásait, akkor feljebb kerülhetek a népszerűségi ranglétrán?

Vagy ha eltelt az első gimnáziumi év, akkor örökre elkönyveltek a "gáz csájnak"?

15/L



2016. máj. 26. 20:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat a magyartalanságért és a helyesírási hibákért, elgépeltem.
2016. máj. 26. 20:22
 2/12 anonim válasza:
69%
Szia! ahogy olvastam látom nyomaszt nagyon jól is csináltad megráztad a vállad igy nem mondtam azt se hogy nem fogsz inni és azt se hogy inni fogsz ez jó döntés volt, elöször is át kell gondolnod a dolgokat egy kicsit fiatal vagy én is,szerintem ahhoz hogy jól érezd magad egy bulin nem kell full részegre leinnod magad ígyál de nem kell sokat mikor kinálnak itallal báris én ugy szoktam hogy csak a számhoz teszem az úveget és úgy csinálok mintha innék a többiek meg hadd baszanak be én jobban szeretném megkimélni magam, a többiek akik meg isznak nyugi észre se veszik hogy nem ittál bele ez a legjobb benne báris én igy gondolom,és még valami akkor lennél gáz csaj ha leinnád magad és nem tudnád kontrollálni a cselekedeteidet ez egy pl:(komolyan ne vedd de gondolkozz el rajta) részeg vagy összevissza hánysz leülsz undordna töled aki józan a másik fekeszel a földön és kitudja mire vesznek rá érted? semmi jó nem származik abból ha részeg vagy,szerintem egy lány-nak szégyen részegnek lenni én fiú vagyok de (voltam is részeg) de nem birok az olyanokat akik isznak eszetlenül inkább mértékkel szerintem 20F
2016. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem muszáj innod, eleve azt sem hiszem, hogy a tanárok hagyni fogják, hogy a 15 éves diákok piát vigyenek!

De ha valahogy mégis erre kerül a sor, akkor ihatsz, de mindenképp maradj józan, max igyál egy kis sört vagy valami (csak hogy éppen lássák), de nem kell utánozni a többieket!

És ne másolj le senkit, mert az inkább ciki.

Legyél önmagad és ne görcsölj azon, hogy mit gondolnak rólad.;)

2016. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

Amikor én voltam 15 éves, az osztálykirándulásra maga az osztályfőnök hozott egy demizson saját bort - plusz volt, hogy este beültünk valahová sörözni a három kísérő tanárral.

Nem kiugróan okos, de belevaló és teljesen reálisan gondolkodó ember volt az oszifő, mint minden tanárnak lenni kellene, és azt mondta, felnőttként bármikor kerülhetünk olyan társaságba, amikor elvárják tőlünk az alkoholfogyasztást, és szerinte fontos, hogy mindenki tisztában legyen saját magával, mennyi alkoholt bír, és az hogy hat rá.


Ha nagyon nem akarsz inni, akkor ne igyál - mások kedvéért meg főleg ne -, de ha megbízol magadban, hogy le tudsz állni, akkor nyugodtan próbáld ki egy kisebb mennyiséggel, csak ne részegedj le túlságosan.

Az nem jó, ha te vagy az, aki rettentően majmot csinált magából részegen, de ártani nem árthat, ha belevaló csajszinak tartanak.

2016. máj. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
20%
Nem. Semmiképpen ne igyál. Semmit. NAGYON rosszhatassal van rad. Es persze mindenkire. Emellett büdös is leszel. Elrontott vele az életed. Ne foglalkozz az ilyen primitív emberekkel. Te ennél több vagy. Ne engedd, hogy belevonjanak ebbe. Semmi jó nem fog belőle kisülni. Csak gondolj bele: TE IS LE AKARSZ SÜLLYEDNI AZ Ő PRIMITÍV SZINTJÜKRE? Meglátod nem lesz jó vége. Ne foglalkozz vele hogy mit gondolnak rólad. Legyen bátorságot kiállni magáért. Ez a te életed. Ne rontás el.
2016. máj. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell berúgnod, de egy kicsit nyugodtan ihatsz. Egy este megiszol 2-3 sört, azt kb meg se érzed. óránként egyet elkortyolgatsz látják, hogy iszol valamit és ennyi. Ha nem szereted a sört, akkor vehetsz ízesítettet. Citromos, grapefruitos, meg sokféle gyümölcsös 2-3%-os sör van.

Az ivás nem egyenlő a lerészegedéssel.

Az utolsó meg hülyeséget beszél. Pár pohártól senkinek nem megy tönkre az élete.

2016. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
62%

Semmiféleképpen ne igyál. Tűnj ki a tömegből. Élő példa, az egyik osztály a sulinkból berúgott az osztálykiránduláson, mert "ez menő". Igazgatóit kaptak. A szüleik nagyon finoman fogalmazva, nem örültek.

Ne igyál, semmiképpen ne igyál! :)

2016. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Iszonyatosan undorító ha egy lány vagy nő iszik, részeg/ittas. 26/F
2016. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyanolyan undorító egy részeg nő, mint egy részeg férfi.
2016. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Ki beszél itt részegségről, 8-as 9-es válaszolók?

Ha egy nő vagy akár férfi iszik, az nem jelenti automatikusan, hogy részeg is lesz. Legalábbis én még nem láttam, olyat aki pár sörtől vagy pár deci bortól, a saját hányásába fetrengett. Szóval az ivásnak mindkét nem részéről, van egy kultúrált formája.

A kérdezőnek nem kell berúgnia, de ha úgy gondolja mértékkel(!) nyugodtan ihat.

Nem tudom ki, hogy van vele de nem tartom undorítónak ha egy nő megiszik egy-egy citromos sört, esetleg valami krémlikőrt.

2016. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!