Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova rejtsem a naplom?

Hova rejtsem a naplom?

Figyelt kérdés
Mar parszor abbahagytam,mert anyam es ocsem elolvasta es azota is folyton felhozza, a masik teljesen elazott,es most vmi tuti helyre szeretnem rakni,tegnap kezdtem elolrol (most rajta van a nevem, osztalyom, es az, h irodalom fuzet) ez az egesz a fuzeteim kozott. Ez igy jo? Am egy sima iskolai vonalas fuzet

2016. máj. 28. 17:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Csak nehogy azt vidd be az iskolába.
2016. máj. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hat igen az ciki lenne 😂
2016. máj. 28. 18:06
 3/17 anonim ***** válasza:
79%
Írd online, vagy wordben és jelszavazd le.
2016. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
29%
Ennyire maradi vagy...? Írd gépen, jelszavazd le, de VIGYÁZZ, legyen legalább 2 biztonsági mentésed különböző helyeken, és a jelszót se felejtsd el!
2016. máj. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ragaszd a fiók aljára/szekrény hátára ...
2016. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

Le se kell jelszavazni...

Berakod egy program mappájába a txt filet és kész.

Pl:C:\Program Files (x86)\Skype\Updater\naplo.txt. Soha senki nem fogja megtalalni:D

2016. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%

Pont azért jó a kézzel írott napló, mert nem kell parázni hogy elvész valami hardver/szoftver hibánál és nem kell vesződni a biztonsági másolatokkal. Később is teljesen más az érzés, amikor 20 év múlva megtalálod a szekrény mögött a régi naplód. Egy fájl valami gépen csak arra vár, hogy végleg elvesszen a több tízezer másik fájl között.

Ha a szülők turkálósak, akkor olyan rejtekhely kell, ami valami másnak álcázza magát. Itthon a fontos dolgok az egyik fiók végében vannak egy külön rekeszben, csak annyi látszik belőle hogy ott a fiók vége, a rekesz meg lecsavarozható.

Az itthoni fűtőtestnek külön teteje van, simán leemelhető és belerakható egy kisebb könyv is, felülről nem látszik. Ha nem akarsz nagyon dugdosni, akkor szerezz egy zárható kis ládát vagy mini trezort.

2016. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak az, hogy nem veszik el, de én sokkal jobban megkönnyebbülök, ha én írom le pl azt ami nyomaszt (mert én ilyeneket írok ki magamból a naplómba), utána mikor fájós kézzel hátradőlök a sok írástól, jobban érzem magam, és is próbáltam már online, de nem ugyanaz. Én egyébként a fotelom matraca alatt tartom, de ágymatrac alatt is jó szerintem, rárakod a rácsokra, és ott senki nem keresi :)
2016. máj. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez fura kérdés, mert én is írok, de sose kellett eldugnom, eszébe se jutna senkinek keresgélni. Nincs szem előtt. Bent van a fiókomban a többi füzet, könyv között. És nem szoktak a cuccaim között turkálni.

Egyébként az jó ötlet, hogy az iskolai füzetek közé teszed. Ha nekem el kéne dugni, akkor vennék egy zárható dobozt és abba tenném bele. Vagy a ruháim alá dugnám.

2016. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

":C:\Program Files (x86)\Skype\Updater\naplo.txt. Soha senki nem fogja megtalalni:D"

Az első dolog szokott ilyenkor az lenni, hogy egy újratelepítésnél törlődik a napló. Rendszermeghajtón SOHA nem tárolunk adatot még véletlenül se, a minimum a külön partíció, de inkább külön meghajtó. Különösen kínos ha a gépet javíttatni viszik és a kíváncsi tech fickó áttúrja a gépet.

2016. máj. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!