Mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen féltékeny vagyok mindenre és mindenkire, pedig van egy hűséges férjem és egy csodálatos kislányom. Ha látom hogy az ismerőseink ide-oda mentek vagy ha látom h a gyerekeik többet tudnak mint az én lányom... Egyszerűen nem értem magam... Igaz párom sokat gepezik alig megyünk valahova... Pedig szívesen mennék kirándulni vagy csak simán fagyizni 4 napot tizenkettezik utána 4 napot itthon van párom. Egyedül manóval viszont nem mehetek sehova. És valahogy el kéne felejtenem h mindenki jobb nálam... De az is lehet h kis korom miatt van ez... Mindig én voltam a hibás mindenért, apám meg akart eroszakolni bottal vertek, diófa vesszővel ,akácfa vesszővel, meg amit találtak... Volt olyan h fapapuccsal kaptam a szemem alá mert 10 évesen nem mosogattam el... Kérlek valaki segítsen hogy mit csináljak h elfeletsem meregetni magam másokhoz...
2016. máj. 29. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet egy gyk-s válaszban megoldani.

Menj el szépen pszichológushoz, hogy segítsen feldolgozni a traumáidat.


Plusz beszéld meg a férjeddel, hogy minimum havonta egyszer elmentek kirándulni

2016. máj. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors választ :) hát egy ideje el akarok menni, de nem vigyáz senki a lányokra. :(
2016. máj. 29. 17:47
 3/5 A kérdező kommentje:
Elnézést lányomra :)
2016. máj. 29. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogyhogy? Hány éves?

Ha nagyon fiatal akkor kérdezd meg, a dokit, hogy nem-e viheted el. Ha pedig már idősebb akkor nem tudsz ovi/bölcsi/iskola időben menni? Esetleg valamelyik közeli barátnődnek(akinek hasonló korú gyereke van) odaadni, hogy vigyázzon rá(cserébe pedig te vigyázol heti egyszer a gyerekekre, még ő vásárol, a párjával van stb)

2016. máj. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
10 hónapos és most nagyon az anyás időszakban van...
2016. máj. 29. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!