Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek, mit...

GHP kérdése:

Nem tudom mit tegyek, mit gondoljak?! Aggódom.

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál, a gondom . Csak annyi lenne. Március végén voltam a párommal együtt, Április elején meg is jött. De! Áprilisban 2 szer. Most Május vége van. Megjött, de apró nyalka hártyával jött a menstruációm. Csináltam Tesztet.2 öt. Negatív volt,2 hettel ezelőtt. Nos, . Annyi mindent olvastam itt, hogy nem tudom mit gondoljak?! Az orvos, méhszáj ultrahangot csinált. Rendben talalt, viszont. Felek a ezenkívül terhességtől, es a vetelestol. Mivel, ott olvasva, ezek tunetmentesek is lehetnek, nagy részben. Menszesz szerűis akár. Duzzadt, faj a mellem. Sokat es hizok, pedig. Alig eszek. Tudna, nekem valaki abban segíteni, legalabb annyiban. Mit tegyek?! Itt a neten, elviekben, az orvosi méhszáj ultrahang sem mutatja ki . sem a vetelest, sem a méhen kívüli terhességet. Sőt. A tesz es a menszesz is tud hazudni. Igaz ez?! 30 eves vagyok, s nem voltam még sem terhes. Sem hasonló, es ezekben. Nagyon tapasztalatlanok írhatom le önmagam!

#tudni.
2016. máj. 29. 17:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!