Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen lesz az új egységes...

Milyen lesz az új egységes márkanév nélküli cigaretta?

Figyelt kérdés
Minden cigaretta egyforma lesz, vagy meg tudom majd különböztetni, hogy milyen cigi van benne?

2016. máj. 31. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
CSak a doboz lesz egységes, a külünbözö márkanévek fel lesz tüntetve.
2016. máj. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem miért mondták, hogy emiatt csökkenni fog a dohányzás, azt hittem egységes márka is lesz és nem lesz különbség a cigik között. :-)
2016. máj. 31. 15:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy csomó fiatal,akinek a doboz színe gyakorlatilag fontosabb mint maga a cigi.Főleg a nők hajlamosak rá,hogy olyan csomagolásút válasszanak ami szép,megy a táskájukhoz ,stb.Mo-on presztízskérdést csinálnak ebből is.Aki 'menő' akar lenni,az arany Marlborot,Dunhillt,Davidoffot szív,mert ezekről köztudott,hogy drágábbak az átlagnál.

Egységes dobozzal talán nem lesz olyan hívogató számukra...Igazából így fog kiderülni,hogy ki is a

'valódi' szenvedélybeteg...Azokat csak a dohány érdekli.Ezért fogják betiltani a mentolos ,ill.egyéb aromás dohánytermékeket is.Mert azok is nagyon elterjedtek a fiatalok körében.Aztán gondolom később bevonják a női(slim) cigarettákat is. Tök mindegy milyen márka lesz a kezedben,mikor ugyanolyan gagyi papírja van az összesnek és még a márkanevet is alig lehet kivenni.

2016. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azért én nem hiszem, hogy emiatt csökkeni fog a dohányosok száma.
2016. jún. 1. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!