Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A házunk közelében lévő...

A házunk közelében lévő gimnáziumból vagy mi a fene van itt rendszeresen a lakásom ablaka alá járnak dohányozni mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lakásom közelében lévő gimnáziumból vagy mi a fene van itt rendszeresen a lakásom ablaka alá járnak dohányozni,inni(üdítőket stb) szétdobálják a csikkeket az ablakon bejön a füst az ablakpárkányra pakolják az üdítős palackokat a teraszra bedobálják a szemetet mit tudok tenni?párszor próbáltam normálisan rájukszólni úgy tűnt megértették de nem... kb 1 éve járnak ide de az utóbbi kb fél évben durvult el ennyire a helyzet ráadásul most valakik ideraktak egy padot is!ez felháborító mivel ez most még jobban fogja őket vonzani... már lassan a tűrésküszöböm határára jutok és szerintem egyik este haverokkal kiásom a padot(a lábát) is és átrakjuk a túloldalra oda ahonnan jönnek át ide a sarokra... szerintetek lesz valami gondom belőle ha megtesszük ezt a padkiásós-átpakolós dolgot?Mit tegyek?

2016. máj. 31. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne bántsd szegény padot, csak kend be festékkel/lakkal/ragasztóval.
2016. máj. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem bántanánk csak áthelyeznénk.Sajnos ez az összekenős dolog nem játszik mivel szerencsére nem egész nap csöveznek itt így mire jönnek lehet megszárad(többször is jönnek egyébként)
2016. máj. 31. 20:10
 3/4 A kérdező kommentje:
És a dologban benne van hogy egy a dologban ártatlan ember szívná meg nekem meg csak az kell hogy ezek az emberféleségeknek legyen káruk ebből de inkább tűnjenek csak innen.
2016. máj. 31. 20:11
 4/4 anonim ***** válasza:

társasházban laksz?


el kell rakni onnan a padot és szólni kell mindig hogy zavar amit csinálnak, esetleg beszélni kell a suliigazgatóval... iskolaidőben járnak oda?

2016. máj. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!