Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A GSM -be beadott ÚJ iphone 6...

A GSM -be beadott ÚJ iphone 6 készülékem nem akarják vissza adni azzal az indokkal hogy a telefon nem az enyém. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Beadtam a telefonomat garanciális szervízbe amit felküldtek pestre majd egy idő után kaptam az sms-t és a telefon hívást hogy a készülékem megérkezett az üzletbe. Bementem igazoltam magam személyigazolvánnyal és lakcímkártyával is, alártam a papírt, átvettem az új készüléket. Kaptam egy új telefont új imei számmal de mikor beaktiváltam elromlott a készülék úgy vittem megint hogy cseréljék ki. Egy hét múlva felhívtak hogy az iphone nem az en telefonom és menjek be jelentkezzek ki belőle mert nem tudják javítani. Bementem persze nem jelentkeztem ki mert a telefon a papírok szerint az enyém, azzal a hibával adtam be a szervízbe hogy előlapi kamera elcsúszott és az új iphonom is azzal a szervízlappal kaptam meg hogy kamera elcsúszott: új készüléket kapok. A Gsm ben több vita után még mindig azt hajtogatják hogy hát ez nem az enyém és mentegetőznek és nem hajlandóak vissza adni. A boltvezetővel is beszéltem ugyan azt mondta ő is . Mondtam nekik adják vissza az árát vagy a készüléket de nem hajlandóak partnerek lenni.Egyébként az új készülékemről nyugtát sem adtak.Arról is van papírom hogy beadtam a készüléket és ők átvették. Ti mit csinálnátok?

2016. máj. 31. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Rendőrség
2016. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam csak úgy voltam vele hátha megjön még az eszük. Egyébként úgy tudom ha beadok egy készüléket szervízbe ők azt kötelesek vissza szolgáltatni nekem , és max ha utánna is úgy gondolja jelentsenek fel. De mi ez már hogy a gsm rendőrséget játszik és lefoglalja a telefonom hogy nem adják ide?
2016. máj. 31. 23:24
 3/7 anonim ***** válasza:

És most tőlünk tulajdonképpen mit vársz? Sajnálatot, együttérzést?


Te is tudod, hogy a rendőrség a megfelelő lépés, minek egyáltalán ez a kérdés?

2016. jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazad van köszi.
2016. jún. 1. 09:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért nem jelentkezel ki? Én értem mi a gondjuk, nem tudják újratelepíteni sem anélkül hogy kilépnél icloud-ból meg semmi, csak ők meg rosszul kezelik nem magyarázzák el miért van erre szükség. Jelentkezz ki, hogy elhigyjék hogy a tied.
2016. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha kijelentkeznék többet nem látnám a telót
2016. jún. 4. 23:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendőrség
2016. jún. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!