Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy ne legyen...

Mit tehetnék hogy ne legyen így? 16/L

Figyelt kérdés
Gimnaziumba jàrok, tizedik osztàlyba. Elég jó iskola szóval okos emberek jàrnak oda. A gond az, hogy nekem a csalàdom anyagi helyzete elég jó és ezért mindig megkapom, hogy én csak a pénzem miatt jàrhatok ebbe az iskolàba. Ez természetesen nem igaz, rendes àllami iskola és a szüleim se olyanok hogy lefizetik a tanàrokat. Igyekszem rendesen tanulni is, de hiàba ha ez alapjàn ítélnek meg. Egyàltalàn nem is keltek feltűnést nem öltözködöm úgy mint a Gossip Girl lànyai és nem is vàgok fel semmivel. Van néhàny ember akikkel jóban vagyok, de úgy igazàn baràtaim nincsennek, mert senki nem közeledik felém, mert azt hiszik én kiràlynő típus vagyok. Volt egy Londoni út az iskolàba ahová a legjobb diàkok mehettek. Én azért nem mehettem, mert "Én bàrmikor eltudnék menni". Ezt mondtàk nekem szó szerint. Persze jöhetnek azzal, hogy pénzes kislàny ez a legnagyobb problàmàja, de ezt nem érti az, aki nem éli ezt meg mindennap. Én nem szeretném hogy emiatt ítéljenek meg és ràm illesszék a "gazdag buta csaj" szerepet. A szüleimmel ezt nem tudom megbeszélni, mert nagyrészt külföldön vannak és ha haza is jönnek akkor is nagyon elfoglaltak. Kérhetnék valami tanàcsot esetleg, hogy mit kezdhetnék ezzel a helyzettel? Hosszú vélemény is jöhet nyugodtan, mert nagyon fontos lenne.

2016. jún. 2. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Kivel élsz együtt?

Ne vedd a szívedre.

Aki ez alapján ítél meg, az felületes csőcselék.

Jobb, ha nem a barátod.

2016. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Én bàrmikor eltudnék menni"


Ezt tanár mondta, vagy diák?

ha diák, akkor egyszerűen ne foglalkozz velük, ebben a korban MIND kegyetlen és meggondolatlan.


Te majd jól kiröhögöd őket később, hogy milyen kicsinyes és agyatlan bagázs voltak.


Viszont, ha tanár mondta azt, hogy nem mehetsz, akkor azzal bizony a jogaidat sértették meg és szerintem igazán felnyomhatod az illetőt valahol (igazgatónál, ha ő nem foglalkozik vele, akkor viszont valamilyen szervet kell keresni).

2016. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még egy jó tanács:

Attól mert valaki idősebb nálad vagy egy témában tájékozottabb, még nem lesz sem okosabb, sem értékesebb, sem jobb nálad. Ezt jól jegyezd meg:)

2016. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Van úgymond "nevelőnőm". De persze kiskorom óta velünk él így màr csalàdtagnak szàmít.

A diàkok mondtàk hogy ezért nem mehetek, de a tanàr jelenlétében, aki ezt nem càfolta, sőt még làtszott is rajta, hogy egyetért. Tudom, hogy hülyeség és, hogy "szerencsés" vagyok amiért ilyen csalàdba születtem, de néha örülnék neki, ha totàl àtlagosan élnénk semmi luxus (ami nem is fontos nekem, a szuleimnek annal inkabb)

2016. jún. 2. 20:46
 5/7 anonim válasza:
Megirod nekem privatba melyik ez a suli? Pl s :(
2016. jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
??????????????????????????? Küld el neki
2016. jún. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem igazàn szeretném leírni melyik iskolàról van szó, de annyit elmondok, hogy Nyíregyhàzi iskola.
2016. jún. 5. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!