Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen az ajtósi dürer koli? ELTE

Milyen az ajtósi dürer koli? ELTE

Figyelt kérdés
főként a szobákra vagyok kíváncsi

2016. jún. 3. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát arra készülj fel, hogy nem egy Hilton :D


De amúgy tök mindegy, melyiket jelölöd be, úgy is random fognak beosztani valahová.

Én úgy kerültem a VUK-ba, hogy nem is jelöltem meg, de végül nagyon megszerettem. Ha jó a társaság, a legputrisabb koli is a legjobb lehet :)


[link]

Kollégiumok menüpont alatt megtalálod az összes kolit.

Ja, és ne higgy ezeknek a képeknek meg leírásoknak, a lehető legszebb és legjobb oldalát mutatják a kolinak :D

De mondom, úgy is csak a szerencse fog dönteni

2016. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát igen , gondolom, hogy egyik sem egy álom hotel

Köszi szépen a választ !!

2016. jún. 5. 22:50
 3/4 anonim válasza:

random osztanak be?:D hát nem örülnék ha a kőrösibe raknának ki a frászba, mikor BTK-s leszek...

egyébként sok a buli, meg milyen a társaság?:D

bocsi de engem is érdekel

2016. jún. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hivatalosan ezt így nem jelentette ki soha senki, de mindenkitől ezt hallom – nem hivatalosan –, hogy a kolibeosztás random :D

(Illetve, csak zárójelben jegyzem meg, ilyet is nagyon sok kolistól hallottam, hogy a KCSSK-ba csak akkor vesznek fel, ha szimpatikus vagy fej alapján, és/vagy vannak kapcsolataid)


KCSSK-ból amúgy 20 perc a BTK, Ajtósi után az van a legközelebb a BTK-hoz :) de ne izgulj, annak a legkisebb az esélye, hogy oda kerülsz :D

Bár amúgy a reggeli csúcsban azért az Ajtósiból sem olyan egyszerű odajutni, mert a 74-es troli is gyönyörűen be tud dugulni a Wesselényi utcába :D


KCSSK-t társaság szempontjából sokan dicsérik, mert ott vannak ilyen klubok meg külön klubszobák, ahová el lehet vonulni őrjöngeni :D Amúgy más koliban nem annyira jellemző, talán még TTNY, ami jó ilyen szempontból, de az a legputrisabb és a legmesszebb lévő koli (de ezt most fogják felújítani)

A többi koli alapvetően csendes, bulik mindenhol vannak, értelemszerűen a kisebbek (DUK, NFK) a legcsendesebbek. Itt, a VUK-ban szintenként eltér, mert mi rendszeresen szoktunk rendet bontani, amiért kapunk is a fejünkre, meg itt mindenki tud mindenkiről mindent, de más szinteken például azt sem tudják, hogy ki lakik a szomszéd szobában, a társalgók érintetlenek :D Szóval buli igazából ott van, ahol csinál az ember. Én nagyon örülök, hogy ide kerültem, mert egyedül itt van TV (mármint amiben adás is van), meg hiába közös a zuhany, zárható az ajtó, így aztán egyedül megy be mindenki. Meg mi is 30 percre vagyunk a BTK-tól, van a közelben minden. Meg az is tök jó, hogy errefelé jár a 2-es metró is, ami nagyon jól megdobja az utazási sebességet :)

2016. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!