Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miről szól a deadpool és...

Miről szól a deadpool és miért van oda érte mindenki?

Figyelt kérdés
Mikor elkezdték mutatni a mozikban a deadpoolt, hát elég sok ismerősöm elment rá. Egyszer meg is kérdeztem egy barátnőmtől hogy miről szól, de nem nagyon értettem meg a lényegét. És amit meg is értettem, az nem hangzott nagyon érdekesnek, legalábbis nekem nem. Szóval szerintem elég gagyi lehet. És miért van oda mindenki ezért a filmért annyira?

2016. jún. 5. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

'nem értettem, ezért szerintem gagyi lehet' hmm.


Ha nem a te stílusod, hát ne nézd meg.


A lényege röviden annyi, hogy van egy zsoldos (a film szerint 'veterán katona') aki rákos.

Egy szervezet azt ígéri, hogy kigyógyítja a rákból és szupererőket ad neki.


Természetesen kiderül, hogy ezek nem a jófiúk. A főszereplő is megneszeli ezt és miután megkapta a 'halhatatlanság' (inkább hihetetlen regenerálódás) képességét rájön, hogy nagyon el is van torzulva (ronda).


Ezután keresi az ürgét, aki rondává varázsolta őt, hogy visszacsináltassa vele, közben rengeteg morális dilemmával néz szembe. A végén kiderül, hogy nem lehet vele mit kezdeni ezért megöli őt.

Tanulság: Deadpool nem egy szuperhős.


Továbbá van benne egy szerelmi szál is, ami nem a megszokott vontatott vonalon megy, sőt, igazából az az egyik elsődleges indíttatása a főhősnek (amiatt akar újra normálisan kinézni) és ez hoz egy sor problémát is neki.


Továbbá van a filmben 2 Xmen is, akik igazából kifejezetten fölöslegesek voltak bele.


Illetve az eredeti képregényekből rengeteg mindent kihagytak a filmből, hogy a 'nem képregényb*zik' is megértsék a lényegét.


Ez egy vígjáték, akciófilm, képregény film, ha nem kenyered a műfaj ne nézd meg, attól, mert mások szeretik neked nem kell kötelező jelleggel utálnod.

2016. jún. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Amúgy nem utálom, nem is néztem meg, de köszi a választ
2016. jún. 8. 21:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Tömören ez a szuperhős filmek paródiája.
2016. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ennek semmi köze sincs egy paródiához.
2016. jún. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!