Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy van a LOL-ban Singed ultija?

Hogy van a LOL-ban Singed ultija?

Figyelt kérdés
Az oké ,hogy megynomom az R betűt... De azon kívül ,hogy megnől a gyorsasága csinál valamit(?)

2016. jún. 5. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

írja mit ad...

kap hp regent, mana regent, move speedet, ap-t meg magic resistet


ulti+q és futás összeviszsa és ennyi :)


dögunalmas és idegesítő champ

2016. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért nem dögunalmas. Ha elég tankos, könnyen lehet vele ölni, és trollkodni :D A mérge nagyon idegesítő
2016. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyes ez csak a te véleményed, szerintem az assasinok, főleg Zed és Yasuo a dögunalmasak. Azért, mert minden második mid Player őket pickeli és aztán irtó menőnek képzelik magukat, már nagyon elegem van, hogy szinte alig kapok más ellenfelet miden. De ez meg az én véleményem.
2016. jún. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D Utolsó válaszoló: Szerintem is unalmasak ,ritkán látni mást mid-en :S
2016. jún. 8. 18:02
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen kicsit unalmas már ez a Zed és Yasuo, ha Yasuo nem tud midre menni akkor meg Topon van... ebből látszik, hogy kikkel lehet feszengeni, de!


ajánlom ellene Trundlet vagy AP Alistart és ennyi, nem tud velük mit kezdeni

Yasuo majdnem az összes skill champet megtudja verni szerintem, de az olyanok ellen hasztalan akik az arcába támadnak


Zed már más tészta, mert vele könnyebb menekülni és dodge-t nyomni

2016. jún. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gondom Zeddel és Yasuoval, hogy legyőzetetlenek, hanem, hogy annyian vannak mint egy klónhadsereg.
2016. jún. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, Yasuo meg Zed, esetleg régebben Kata volt az, aki ellenem volt, és már tényleg unalmas. Ezért játszok drafttal, ahol könnyen lehet bannolni őket.
2016. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!