Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy lany kivel regen joba...

Killer95 kérdése:

Van egy lany kivel regen joba voltunk de csoknal sose jutottunk tovabb Almomban hulyeseget csinalltam amiert haragudott ram kapott tolem 3 rozsat elotte mrgcsikoltam Miert almodok vele Es mi ez a 3fekete rozsa?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 09:01
 1/2 anonim válasza:
Kifejted bővebben az álmod? részletezés? :D pls
2016. aug. 15. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

1 kommentelő vok :D

A rózsa a szenvedélyes szerelmet képviseli. Mivel te fekete rózsákkal álmodtál, illetve adtál neki ezért tőlem a 'halott szerelmet" képviseli, de mivel ez a te álmod, a te érzéseidet dolgozza fel. mivel a csóknál nem jutottatok tovább egyszer sem ( sztem 3 alkalom volt, nem? :D vagy lessz) ezért félsz (ha nem is vallod be) hogy ebből nem lesz semmi, de ez csak a te álmod bizonyítja,illetve ez jár a fejedben. Szerintem beszéljétek meg, ha meg olyan viszonyban vagytok akkor adj neki vörös rózsát, lehetőleg 3 mat :D ( az utsó tipp volt hogy 3 vörös rozsát, ha esetleg ez visszatérő álom lene).

2016. aug. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!